Logitech G PRO X vs HyperX Cloud II

Bütçe
1100

yamacxx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 5-6 ay önce 750 TL'ye Hyper X Cloud Core 2 kulaklık aldım. O zaman 3 kulaklık arasında kalmıştım. Corsair'in ışıklı kulaklığı ve Logitech G PRO X. Tabii G PRO X bütçemi 200 lira aştığı için vazgeçmiştim. Corsair de almamaya karar verip HyperX almıştım. Fakat şu anda bazı videolar izlediğimde e-spor oyuncuların sürekli G PRO X kullandığını görüyorum. Sizce HyperX'i satıp Logitech G PRO X alınır mı? Önerir misiniz? HyperX Cloud Core 2 mi, yoksa Logitech G PRO X mi daha iyi? Ona göre HyperX Cloud Core 2'yi satıp Logitech G PRO X alacağım.

G PRO X'te ufak tefek sorunlar var.
  • Harici ses kartı kullanılırken ses seviyesi, kulaklığın kablosundan %90 üzerine ayarlandığında kulaklıktan cızırtı geliyor.
  • Mikrofonu bazen çalışmayabiliyor. Servisi ücretsiz olarak kulaklığı değiştiriyor. İlk aldığımda bana birkaç gün içerisinde yeni kulaklık gönderdiler.
Farklı sorunlar da vardır belki ve yaşamışımdır ama şu anda hatırlamıyorum. Ses kalitesi olarak çok memnunum.

G PRO X'te ufak tefek sorunlar var.
  • Harici ses kartı kullanılırken ses seviyesi, kulaklığın kablosundan %90 üzerine ayarlandığında kulaklıktan cızırtı geliyor.
  • Mikrofonu bazen çalışmayabiliyor. Servisi ücretsiz olarak kulaklığı değiştiriyor. İlk aldığımda bana birkaç gün içerisinde yeni kulaklık gönderdiler.
Farklı sorunlar da vardır belki ve yaşamışımdır ama şu anda hatırlamıyorum.

Sizde G PRO mu var?

Evet, oldukça memnunum. Yazılımı ve mikrofonu harika. Oyunlarda her şeyi çok rahat duyabiliyorum.

Bilemedim... Babamla da konuştum istiyorsan sat alabilirsin dedi. Türkiye'de karşılaştırma yapan yok ki ona göre alayım... Sinirlerim bozuldu :D

Geri
Yukarı