HyperX Cloud II vs Razer BlackShark V2 X

Her üçüde en iyi mikrofon hangisidir.

Birden fiyatı arttı ya almayı düşünüyordum.
Hocam mikrofonun stabil ve düzgün olmasını istiyorsanız, Cloud 2 öneririm. Bakın Cloud 2 sesi kısık gibi geliyor ama, mikrofonu gerçekten iyi ve sabit. Tek sıkıntısı mikrofon sesi pek yeterli değil. He ama Cloud 2'ye 4k verilmez hocam. Eğer 1k gibi fiyatlar ise evet verilir. Bu arada youtube videosu çekip inceleme yapmıştım mikrofon ses testi sonda bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Paper.C doğru diyor. Eğer Cloud 2 4k ise alma, şuan en uygun fiyat V2. Eğer 1.5k gibi fiyata Cloud 2 bulursan direkt alabilirsin.

Oha bu Cloud 2 fiyatına ne olmuş böyle geçen sene 1019 TL'ye almışım. Daha kulaklığın parasını ödemeden fiyatı 4 katına çıkmış. İki ay sonra ödemelerini yapmaya başlıyacağım keşke bir tane daha alsaymışım satıp tüm borcu kapatırdım. Bu kulaklık o kadar etmez hakkını veriyorsa Razer alın.

Arkadaşlar, bu iki kulaklık arasında kaldım. Benim için öncelik mikrofon kalitesi YouTube'da içerik üreteceğim için mikrofon benim için çok önemli gerçekten ve Razer marka olan daha da ucuz olduğu için daha iyi gibi geliyor bana ve bu fiyatlara daha iyi kulaklık varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

V2 tavsiyemdir.

Yurt dışı fiyatlarına baktım Türkiye fiyatlarında anormallik bulunuyor. Satışlarda büyük satıcılar mevcut değil. Küçük satıcılarda kafalarına göre fiyat belirlemişler galiba. Parayı koruyabileceğiniz koşullar varsa beklemenizi yoksa güvenilir yurt dışı satış yerlerine bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı