HyperX Cloud II vs Void RGB Elite

Bütçe
1000-1500

AyKsOguzhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi çok kararsız kaldım az da olsa Valorant CS tarzı oyunlar oynuyorum genelde MMORPG oynuyorum olursa playstationdada kullanmak isterim ancak çok fazla Discord'da oluyorum mikrofonun iyi olması önemli.

Başka öneriniz varsa bu fiyat bandında sebepleriyle olursa memnuniyetle dinlerim. Wireless olursa öneriniz biraz daha arttırabilirim bütçeyi.

Arkadaşlar sizce hangisi çok kararsız kaldım az da olsa Valorant CS tarzı oyunlar oynuyorum genelde MMORPG oynuyorum olursa playstationdada kullanmak isterim ancak çok fazla Discord'da oluyorum mikrofonun iyi olması önemli.

Başka öneriniz varsa bu fiyat bandında sebepleriyle olursa memnuniyetle dinlerim. Wireless olursa öneriniz biraz daha arttırabilirim bütçeyi.
XANTARES Corsair sponsoru olmasına rağmen Cloud 2'nin daha iyi olduğunu söylemişti.

Hyperx'i HP satın aldı ve özellikle Cloud 2 olmak çoğu ürün revize edildi.
Şuan Yeni satılan Cloud 2 lerde genellikle revize edilmiş versiyonu. Yeni versiyon ile ilgili çok fazla sıkıntı yaşıyan insan var.

HyperX'i HP satın aldı ve özellikle Cloud 2 olmak çoğu ürün revize edildi.
Şu an yeni satılan Cloud 2'lerde genellikle revize edilmiş versiyonu. Yeni versiyon ile ilgili çok fazla sıkıntı yaşayan insan var.

Bende bundan çekiniyorum işte yeni versiyonlarda çok sıkıntı yaşayanlar var şu an Corsair daha stabil geliyor.

Sakın ama sakın Cloud 2 alma ben aldım pişman oldum iade ettim Gamepower Jin 7.1 bundan daha iyi öyle söyleyeyim özellikle mikrofon kısmı berbat.

Vallahi Corsair'i alacağım gibi duruyor.
Corsair gördüğüm kadarıyla Müşterisine sahip çıkan bir firma, arkadaşımın void elite prosunda sorun çıktı itopyaya yazdı ama ilgilenmeyip geri yolladılar, Corsairin sitesinden corsaire ulaştığında yurt dışından yeni kulaklık gönderdiler.

Geri
Yukarı