Elektronik HyperX Cloud II Wireless 3.999 TL

Bu kulaklığı Amazon'dan aldım aynı günün gecesi her şey güzeldi, sonra kulaklık ses seviyesi fark etmeden sesi bozmaya başladı böyle patates kızartıyor gibi ses geliyordu. Sonra tam oyunun ortasında kendini kapatıp açmaya başladı internette çok fazla bu sorunu yaşayan var. Çözümü yok muhtemelen kronik bir sorun. Ürünü iade ettim. Şu an SteelSeries nova 7 Wireless aldım şu an memnunum.

Hangisinde düşük Wireless değil mi düşük.

Bu arada siz hangi kulaklığı kullanıyorsunuz.

Eğer Bose kullanmayacaksanız ve paranız yetmiyorsa kesinlikle Cloud 2 kablolu alınması lazım hele ki rekabetçi oyun oynuyorsanız gerçekten harika bir ses performansı var. Not: Corsair HS serisi Void Elite serisi turst gibi markalar dahil bir de SS artichis 5 serisi de dahil kullanmış birisi olarak sesin yılla alakası olmadığını şahsim kanaatinde tastikledim ve acı bir para yığını harcamam gerekti.

Eğer Bose kullanmayacaksanız ve paranız yetmiyorsa kesinlikle Cloud 2 kablolu alınması lazım hele ki rekabetçi oyun oynuyorsanız gerçekten harika bir ses performansı var. Not: Corsair HS serisi Void Elite serisi turst gibi markalar dahil bir de SS artichis 5 serisi de dahil kullanmış birisi olarak sesin yılla alakası olmadığını şahsim kanaatinde tastikledim ve acı bir para yığını harcamam gerekti.

Hocam dediğiniz kadar var Cloud 2 gerçekten bayağı iyi fakat bana gelen ürünle alakalı muhtemelen kulaklığı taktığımda sağ kulağım tıkanık gibi oluyordu bir sıkıntı vardı sanırım üründe umarım değişim yaptığımda aynı sorunu yaşamam.

1694776485679.png

Kulaklığı bir senedir kullanıyorum kesinlikle çoğunluğun önerdiği gibi mükemmel bir kulaklık değil. Kablosuz özelliği kesinlikle kolaylık sağlıyor, şarjı fena gitmiyor fakat kesinlikle ses aktarma kısmında kablolular kadar başarılı değil. Birkaç gün önce Sades A6 isimli kulaklıktan sipariş verdim, Cloud II'yi emekli edeceğim sanırım eğer amacınız ses kasmaksa veya şarkı dinlemekse kesinlikle aynı yoldan gidin bu fiyata 6-7 tane alınır sanırım :D

Geri
Yukarı