HyperX Cloud II Wireless Alınır mı?

Bütçe
3500
Razer ve Steelseries konusunda sizinle aynı fikirdeyim. HS80'in şarj süresi hakkında çevremden ve konularda olumsuz yorumlar duydum/okudum. Peki siz memnun musunuz bataryasından?
Ya efenim ben pek takılmıyorum.

Eskiden Razer Barracuda X kulaklığım vardı.

Şimdi yine varsayalım Razer kulaklığım var. Bu gece şarj edeceğim 3 gün sonra aynı şekilde akşam şarj edeceğim.

HS80'de ise 1.5 günde bir ediyorum. Tabi ben USB portundan ediyorum siz adaptör ile ederseniz daha hızlı şarj olur.

HS80'i bu gece şarja taksam 1.5 günün ardından tekrar şarja takacağım. 3 gün tabii iyi süre ama bir zaman sonra HS80'e alışıyorsun. Çokta koymuyor yani. Kulaklığın kalitesi yeter. Arkadaşımla oyun oynuyorum oyun Rust bu arada. Taa yokuşun aşağısındaki adamın evinde ne yaptığını kestirebiliyorum. Fena bir ürün.

Arkadaşımda Arctis 7 var ama o ses tayin edemiyordu. PUBG oynarken genellikle ben info verirdim. Siz hesap edin işte.

Ya efenim ben pek takılmıyorum.

Eskiden Razer Barracuda X kulaklığım vardı.

Şimdi yine varsayalım Razer kulaklığım var. Bu gece şarj edeceğim 3 gün sonra aynı şekilde akşam şarj edeceğim.

HS80'de ise 1.5 günde bir ediyorum. Tabi ben USB portundan ediyorum siz adaptör ile ederseniz daha hızlı şarj olur.

HS80'i bu gece şarja taksam 1.5 günün ardından tekrar şarja takacağım. 3 gün tabii iyi süre ama bir zaman sonra HS80'e alışıyorsun. Çokta koymuyor yani. Kulaklığın kalitesi yeter. Arkadaşımla oyun oynuyorum oyun Rust bu arada. Taa yokuşun aşağısındaki adamın evinde ne yaptığını kestirebiliyorum. Fena bir ürün.

Arkadaşımda Arctis 7 var ama o ses tayin edemiyordu. PUBG oynarken genellikle ben info verirdim. Siz hesap edin işte.
Hocam siz dedikten sonra HS80'i biraz detaylı araştırdım, harbiden fena kulaklıkmış. Özellikle mikrofon kalitesi beni hayrete düşürdü. Zamanında iCUE yazılımını uzun süre kullanmıştım bir sorun yaşamadım. Listeme ekledim en son karşılaştırma yapıp karar vereceğim.

Hocam siz dedikten sonra HS80'i biraz detaylı araştırdım, harbiden fena kulaklıkmış. Özellikle mikrofon kalitesi beni hayrete düşürdü. Zamanında iCUE yazılımını uzun süre kullanmıştım bir sorun yaşamadım. Listeme ekledim en son karşılaştırma yapıp karar vereceğim.
Düşünün bu kulaklığı. iCUE'dan ziyade Dolby'den çok yararlanıyorum. Kulaklık kendinden Dolby ile geldiği için lisans ödemiyorsunuz gerçi 40 liraydı en son ama 😀.

Dolby hakkında fazla bilgim yok. Ses kodlama programı galiba
EQ ayarı yapıyorsunuz. Bu olmazsa pek tadı çıkmıyor kulaklıkların. Tabi bu dediğim normal kulaklıklar için geçerli.

@HSENX Gerçekler acıdır 😀🤠

Son düzenleme:
EQ ayarı yapıyorsunuz. Bu olmazsa pek tadı çıkmıyor kulaklıkların. Tabi bu dediğim normal kulaklıklar için geçerli.

@HSENX Gerçekler acıdır 😀🤠
Hocam ben HS80 alacağım galiba. Normal kulaklıklardan kastınız neydi bu yorumda? Ekolayzer ayarı yapmak FPS oyunlarında avantaj sağlar mı yoksa defaultta kullanmak daha mı iyi sizce? @AllyFeedon

@AllyFeedon senin yaptığın face to face, 3 senedir Arctis 7 kullanıyorum taş gibi ben bunu söyledim ama sen çekemedin sanki 😂 arkadaşın yorum yapması gereken yerde sen zıpladın etik olmadı.

İyi Sosyaller sana.

SS Arctis 7 hakkında fazla bilgim yok ama çevremden duyduğum kadarıyla oyun odaklı bir kulaklık değil.

Son düzenleme:
Benim için en önemlisi FPS oyunlarında ses kasma performansı. Mikrofonunun kaliteli olması, uzun kullanımda rahatsız etmemesi, şarjının dayanma süresi de önemli tabi ki.
Rahatlık konusunda şüphen olmasın. Ses kasma için cloud 2 performansı vermez. Ama iş görür. Gayet yeterli. Mikrofonuyla ilgili pek bi şikayet almadım oyun içinden.

Rahatlık konusunda şüphen olmasın. Ses kasma için cloud 2 performansı vermez. Ama iş görür. Gayet yeterli. Mikrofonuyla ilgili pek bi şikayet almadım oyun içinden.
Hocam beni en çok tereddüte düşüren konu yazılım desteği ve mikrofon kalitesi. HyperX Ngenuity yazılımda kulaklığın ekolayzer ayarını ayarlayabileceğimiz bölüm yok. Ve testlere baktığımda mikrofonu biraz yetersiz geliyor. Yine de bu fiyat bandında alınabilecek en mantıklı kulaklıklardan biri.

@AllyFeedon senin yaptığın face to face, 3 senedir Arctis 7 kullanıyorum taş gibi ben bunu söyledim ama sen çekemedin sanki 😂 arkadaşın yorum yapması gereken yerde sen zıpladın etik olmadı.
İstisnai durumlar var hocam ben yaşadığım deneyimleri aktarıyorum.

Şimdi siz 3 senedir bu kulaklığı deneyimlediniz ama başka hangi kulaklıkları deneyimlediniz? Belki başka bir kulaklık deneyimlemediğiniz için SS7 size taş gibi geliyor.

Ben yaşadıklarımı söylüyorum. En yakın iki arkadaşımla biz PUBG oynarız. Birisi Steelseries Sonar kullanıyor öbüründe Sonar açık değil.
Ben normal kulak içi kulaklığımla yine info veriyordum. HS80'e geçtikten sonra yine info veriyorum. Kulak içinden HS80'e geçmek devasa fark yarattı tabi ama işte arkadaşımda Sonar olmasa mesela o kulaklıkla kesinlikle ses kasamaz.

2022'e geldik ekonomik malum ortada bu kulaklık 1800 liradan 3200 liralara çıktı değer mi? Kesinlikle değmez.
HS80 ne kadar? 1300 lira ile 2021 sonunda QP bilişim'den çıkış yaptı, bir aralar (bir aralar dediğim 3 aydan fazla) 2100 liralarda dolandı.

Kulaklığın kornik dip ses sorunu var mı? Hayır.
Sağlam mı? Evet.

Peki SS sağlam mı? Hayır değil. Kronik kırılma sorunu, özellikle Arctis 7'de şarj soketi kırılma sorunu var. Reddite girin günde 10 kişi böyle post açıyor. Hatta be hatta geçen gün bu forumda birisi kırık şarj soketi için konu açtı.
Sonarlı arkadaşım kulaklığı kullanıyor hala. Diğer arkadaşım ise Focusrite Scarlett Solo setup aldı onun referans kulaklığını kullanıyor.

Benim diyeceklerim bu kadar takdir sizin.

Hocam ben HS80 alacağım galiba. Normal kulaklıklardan kastınız neydi bu yorumda? Ekolayzer ayarı yapmak FPS oyunlarında avantaj sağlar mı yoksa defaultta kullanmak daha mı iyi sizce? @AllyFeedon
Referans kulaklıkları kast etmiştim. Bizimkilere normal gözüyle bakıyorum referans bir kulaklığın ayarını ses kartından yapıyoruz.
EQ ayarı oyundan oyuna pek değişiklik göstermez kulaklığa göre değişir. Ben tek EQ ayarı ile bütün oyunları oynuyorum üstüne müzik dinliyorum 😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı