Elektronik HyperX Cloud III 2.499,00 TL

Konu açarsanız yardımcı olurum. Ban yemiyelim sonra.

Tabiki, bir konu açmıştım zaten beklerim.

Cloud 2 de dip ses yok sevgili hocam. Ses kartı dedikleri 7.1 AMP tenekesinden geliyor o ses Creative Blaster G1 yahut G3 alın o sıkıntı gidiyor.
Biliyorum hocam asıl sorunun ses kartından olduğunu. Fakat bu modelde ses kartındaki sorun çözüldü mü onu merak ediyorum.

Çok bilgim yok ama bas ve tiz seslerde BlackShark V2 daha iyi herhalde.

Oyun amaçlı Cloud 3 daha mantıklı duruyor ama.

Şu konuya bakabilirsiniz.

Ses kartı hocam. Cloud 2'nin kullandığı ses kartından daha iyileri var. Onları alırsanız kulaklıktan daha iyi performans alınabileceği söyleniyor. Ben şahsen dönemedim.

Hocam 2 ürünün bass vurguları şöyle V2 de bass vurunca uğultu yapıyor puuvv puvv puvv sanki arabada müzik dinliyorsunuz. Cloud 2 de bass ne var ne yok arası gibi bir şey ama sürücü tok işliyor. Kişisel tercih meselesine geliyor. Kimi insan bass sever kimi sevmez. V2 kötü kulaklık değil tabii ki ama genelde Cloud kullanan kitle nedense farklı bir kulaklığa geçince haz alamıyor bende dahil.

Çok bilgim yok ama bas ve tiz seslerde BlackShark V2 daha iyi herhalde.

Oyun amaçlı Cloud 3 daha mantıklı duruyor ama.

Şu konuya bakabilirsiniz.

Ses kartı hocam. Cloud 2'nin kullandığı ses kartından daha iyileri var. Onları alırsanız kulaklıktan daha iyi performans alınabileceği söyleniyor. Ben şahsen dönemedim.

Hocam oyun konusunda imagingemi bakacağız sadece anlamadım hangisinin daha iyi olduğunu

Bir kulaklık 2.5K oldu demek, bu kadar kişi de kulaklık sahibi olduğuna göre. İyi para iyi.
pr.jpg

Cloud 2 de dip ses yok sevgili hocam. Ses kartı dedikleri 7.1 AMP tenekesinden geliyor o ses Creative Blaster G1 yahut G3 alın o sıkıntı gidiyor.
İki defa Amazon'dan aldım 1 hafta içinde. İkisinde de dip ses sorunu vardı jak veya ses kartı fark etmeksizin. Farklı PC'lerde ve telefonda da denedim 3.5mm olarak. Ancak ikisi de sorunluydu.

Cloud 2 varken alınmaz ikisini de deneyimledim Cloud 3 tiz sesleri çok daha iyi alıyor Full oyun oynayacağım diyorsan alabilirsin ama ses kartını çıkarıp deneyimlemedim.

Hocam Black shark V2 de şu forumlarda dolaşan özel ayarları yapsak bilemi Cloud 3 kadar iyi olamaz?

Yeni konular

Geri
Yukarı