Elektronik HyperX Cloud III 3.259₺

Baktım da kulaklık 6200 liradan satılıyormuş. Sanırım daha öncesinde stokları azmış. Stoklara girince de fiyatı düşmüş.
zaten şöyle saçma birşey var ben bayramdan sonrasına sarkmaması için mağazadan teslimat sectim ama hala ödeme onayı bekleniyor yazıyor yani şu an gidip mağazadan alamıyorum ve bu onaylar hafta içi 16:00-18:00 arası yapılıyormuş iptal ederler bence.

Valla fiyatı iyiymiş. Kulaklığımı satıp alsam mı diyeceğim stok bitebilir. Gerçekten uygun fiyat, hele hele Cloud 3 Wireless için..

Gecikme süresi bayağı az.

Mikrofonu gayet berrak ve kristal netliğinde güzel. Umarım alabilirim..
bende de cloud 2 var eskidi baya 6-7 yıl oldu hala taş gibi ama yenilik iyidir

Arkadaşlar yollamayacaklar galiba müşteri hizmetlerini aradım siparişin onay beklediğini söyledim o tarz durumlarda genelde iptal ediliyor 20-30 dakikaya neticeye varılır dedi bekleyeceğim bakalım.

bende de cloud 2 var eskidi baya 6-7 yıl oldu hala taş gibi ama yenilik iyidir

Arkadaşlar yollamayacaklar galiba müşteri hizmetlerini aradım siparişin onay beklediğini söyledim o tarz durumlarda genelde iptal ediliyor 20-30 dakikaya neticeye varılır dedi bekleyeceğim bakalım.
Bende de cloud 2 var, sanırım sizin Kingston versiyondur. HP versiyonunda 4 ayda bir sol ve sağ küçük şeyler çatlıyor. O yüzden o durumdan hoşnut değilim, ama kulaklık hala taş gibidir.

İptal mi hmm. Bilgi verirsiniz hocam.

Daha geçen sene Cloud II almıştım şu an bazı plastik yerlerinde çatlamalar dışında sağlam gitsem de alsam mı bilemedim. Cloud serisinin son ürünlerinde malzeme kalitesi çok düştü ses olarak hala çok iyi ama bazı yerlerinde çatlamalar oluştu bundan önce 2 tane daha Cloud II almıştım onlarda kırılma, çatlama gibi sorunlar yoktu.

Geri
Yukarı