HyperX Cloud III alınır mı?

Ses kasma konusunda kullandığım diğer kulaklıklardan bir farkı yok iyi ses kasılıyor mikrofonu kristal netliğinde bence en iyi kulaklık mikrofonu ve zaten DT770PRO sürücülerini kullanıyor ses kalitesi anlamındada müzik anlamındada en üst seviye equlaizer apodan ufak bir ayarla mükemmel seviyelere ulaşıyor kulaklık.

Hocam bende yeni aldım Cloud 3 wired modelinden. Yapmamı önerdiğiz ayar vs var mı? Kulaklığın durumu nedir sağlam mı hala?

Memnun musun Cloud 3'ten ses kalitesi nasıl? Müzik kalitesi nasıl bassları vs?

Hocam memnunum. Sadece bilgisayar başında oturup oyun oynamak için alıyorsan mükemmel bir kulaklık. Ben dışarıda da kullanıyorum ama çok pratik olmasa da oyuncu kulaklığı olmasına rağmen gayet kullanışlı dışarıda da. Mikrofonu çok güzel, arkadaşlarım çok beğendi. Müzik performansı bilgisayarda gayet iyi. Telefonda DTS spatial Audio X kullanamazsın bilgin olsun. Oyunlarda aşırı bet ses kasılıyor. Spatial Audio özelliği var onu açarsan çok daha iyi oluyor. Eklemeyi unuttuğum başka bir şey veya sorun varsa sormaktan çekinme.

Hocam memnunum. Sadece bilgisayar başında oturup oyun oynamak için alıyorsan mükemmel bir kulaklık. Ben dışarıda da kullanıyorum ama çok pratik olmasa da oyuncu kulaklığı olmasına rağmen gayet kullanışlı dışarıda da. Mikrofonu çok güzel, arkadaşlarım çok beğendi. Müzik performansı bilgisayarda gayet iyi. Telefonda DTS spatial Audio X kullanamazsın bilgin olsun. Oyunlarda aşırı bet ses kasılıyor. Spatial Audio özelliği var onu açarsan çok daha iyi oluyor. Eklemeyi unuttuğum başka bir şey veya sorun varsa sormaktan çekinme.

Ben de almayı düşünüyorum. Suni deri malzeme olduğu için terletmesinden korkuyorum. O yönden nasıl sence?

Ben de almayı düşünüyorum. Suni deri malzeme olduğu için terletmesinden korkuyorum. O yönden nasıl sence?

İlk aldığımda çok rahattı (ilk gün) sonra sürekli takınca bir tık rahatsız etti sonra şu an alıştım sorun yok. Dışarıda soğul havada takınca soğuktan koruyordu :D. Yazın ne olur bilemem ama bir masaüstü fan yeterli olur diye düşünüyorum terletmez. Kulağım ve kafam küçük.

Rahat mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı