HyperX Cloud III Wireless Black kulaklığın 3259 TL olması normal mi?

Şu anda stokta 4 adet var gözüküyor arkadaşlar şansınızı deneyin siz de.

Vatan da da sadece mağazada olarak gözüküyor. İlginç.
Bende hala stok yok gözüküyor.

Vallahi ya amazona yetişemedim mecbur vatandan aldım.

Hayırlısı olsun canınızın sağlığı hocam ben kaç gündür kablolusuna bakıyordum hatta bugün alacaktım bir arkadaşa linkini yolladım o dedi kablosuzu 3200 küsur diye. Kısmetinizde varsa bir şekilde denk gelir inşallah.

Dostum geldi mi geldiyse nasıl önerir misin?

Hocam ben 7 yıldır Rampage sn-RW-1 kullanıyordum. O kulaklıktan buna geçince bayağı rahatladım. Bass konusunda yetersiz diye yorumlar vardı internette, ben de katılıyorum buna. Bass konusunda çok güçlü değil maalesef. CS oynarım genelde, ekolayzeri ayarladım ama önceki kulaklığa göre biraz farklı geliyor. Zamanla alışacağımı düşünüyorum. Genel anlamda olumlu bir izlenim bıraktı, eğer siz vatandan temin edebilirseniz bence parasını hakeder ancak 5-6 bin TL civarına alınır mı? Orasını bilmiyorum. Çok detaylı bilgim yok kusra bakmayın.

Hocam ben 7 yıldır Rampage sn-RW-1 kullanıyordum. O kulaklıktan buna geçince bayağı rahatladım. Bass konusunda yetersiz diye yorumlar vardı internette, ben de katılıyorum buna. Bass konusunda çok güçlü değil maalesef. CS oynarım genelde, ekolayzeri ayarladım ama önceki kulaklığa göre biraz farklı geliyor. Zamanla alışacağımı düşünüyorum. Genel anlamda olumlu bir izlenim bıraktı, eğer siz vatandan temin edebilirseniz bence parasını hakeder ancak 5-6 bin TL civarına alınır mı? Orasını bilmiyorum. Çok detaylı bilgim yok kusra bakmayın.
hocam uğraşsam alırım gibi ama cloud2 var bende ondan geçince fark edermi bilemedim gerek varmı diye düşünüyorum emin değilim bende. kablosuz olması beni çekiyor teşekkürler geri dönüş için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı