HyperX Cloud III Wireless Black kulaklığın 3259 TL olması normal mi?

Hocam uğraşsam alırım gibi ama Cloud2 var bende ondan geçince fark eder mi bilemedim gerek var mı diye düşünüyorum emin değilim bende. Kablosuz olması beni çekiyor teşekkürler geri dönüş için :)

Hocam şikayet sonrası uzun zaman sonra dönüş yaptılar tekrar sipariş geçelim mi diye kabul ettim en kötü satarım kafasıyla sizce kullanmaya değer mi satayım mı ne dersiniz?
Hayırlı olsun hocam. Halihazırdaki kulaklığınızın durumuna bağlı bence. Eğer eskiyse, ağrı vs yapıyorsa kullanabilirsiniz ben ufak tefek batarya ve yazılım sorunları yaşasam da genel anlamda memnun kaldım kablosuz konforu çok iyi.

Hayırlı olsun hocam. Halihazırdaki kulaklığınızın durumuna bağlı bence. Eğer eskiyse, ağrı vs yapıyorsa kullanabilirsiniz ben ufak tefek batarya ve yazılım sorunları yaşasam da genel anlamda memnun kaldım kablosuz konforu çok iyi.
vallahi uzun süre kulakta kalınca kulağıma baya acıtmaya başlıyor bir de deforme oldu haliyle bayağı eski en iyisi elimdekini satayım bu bende kalsın teşekkürler hocam.

Nasıl hocam Cloud 3 Wireless Cloud 2 kabloluya göre?

Hocam ben CS icin soyluyorum Cloud 2'den çok daha net ses kasılıyor. Çok daha konforlu, Cloud 2 gibi kafayı ikiye bölmüyor kullanan bilir saça baskı yapıyordu Cloud 2, bunda da var ama o kadar degil. Kulağı iyi sarıyor ne sıkı ne esnek cloud 2 ağrı yapıyordu bunda yok, dışarıdan sesi kesiyor ama dışarıya sesi veriyor maalesef. Mikrofonu çok daha iyi. Ve de masada kablo yok Cloud 2'nin 3 metrelik kablosu vardı kısaca indirimde yakalanırsa alınabilir ama 5-6 bin lira verilmez bence o kadar bir fark yok çünkü cloud 2 de çok iyi bi kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı