HyperX Cloud ll 2022 yılında hala alınır mı?

Bütçe
900

pheNNN

Hectopat
Merhabalar Amazon'da 800 küsur liraya HyperX Cloud ll var. Sizce alınır mı? 900 liranın üstüne çıkamıyorum maalesef. Alınır mı söylerseniz sevinirim.

Şu an aktif olarak Corsair Void Elite Wireless kullanıyorum bende indirim bekliyorum almak için HyperX değişik bir olay eskiden Cloud Core modelini kullanıyordum ondan aldığım sesi başka kulaklıktan alamadım bence alınır ama 1 1.5 ay önce Amazon 650 TL civarına düşürmüştü öyle bir indirim gelirse alırım ben ya da Cloud Alpha S de indirim olursa alırım.

Takstar 80 bildiğiniz o kulaklık üstüne marka basılıp mikrofon konulmuş. Onun yerine aliexpressden takstar 82 alın mikrofonunuz varsa.

Şu an aktif olarak Corsair Void Elite Wireless kullanıyorum bende indirim bekliyorum almak için HyperX değişik bir olay eskiden Cloud Core modelini kullanıyordum ondan aldığım sesi başka kulaklıktan alamadım bence alınır ama 1 1.5 ay önce Amazon 650 TL civarına düşürmüştü öyle bir indirim gelirse alırım ben ya da Cloud Alpha S de indirim olursa alırım.

Şu an HyperX kesinlikle alacağım fakat. 850 lira Cloud 2 1000 lira Cloud Alpha S. Hangisini alayım kendimi çok zorlayıp Cloud s de alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı