HyperX Cloud Revolver 694 TL

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...

Ne kadar iyidir, piyasada aynı fiyata bulunan kulaklıklardan iyi midir bilemiyorum. Lakin sağlam bir indirim söz konusu, son 6 ayın en düşük fiyatı.

Alacak olanlara şimdiden güle güle kullanmasını dilerim.

Yedek olarak alasım var ama üçüncü Hyperx olacak bu, kendime engel olmaya çalışıyorum. Cloud 2'den aşağı kalır bir yanı yok gibi duruyo karşılaştırmalarda.

Ne kadar iyidir, piyasada aynı fiyata bulunan kulaklıklardan iyi midir bilemiyorum. Lakin sağlam bir indirim söz konusu, son 6 ayın en düşük fiyatı.

Çok pahalıymış ya. Bana göre 300 liralık ürün de gayet iyi idare eder.

Çok pahalıymış ya. Bana göre 300 liralık üründe gayet iyi idare eder.

Sana göre 300 TL'lik ürün idare edebilir. Lakin kalite, uzun ömürlülük, olası bir sorunda muhattap bulma gibi birçok etken var. Mesela 300 TL'lik bir kulaklık asla uzun ömürlü olamaz, kalitesi de çok alt düzey olur. (Bazı istisnai markalar var, Redragon, Havıt vs. ama yine de Türkiye'de Rampage bu konuda çok tercih ediliyor ve bu saydıgım markalar düzgün satış yapamıyorlar) 300 TL'ye Rampage gibi markaların ürünlerini alacağıma Aliexpress'ten daha iyi marka ürünler alırım daha iyi.
Ayrıca konu kulaklık önerisi değil, güzel bir indirim olduğu için açtım. Bu yüzden sırf yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen. Kulaklık hakkında bilginiz de yok gibi duruyor.

Bu görünüşlü kulaklıklar nedense hep bana iğrenç geliyor. Ucuz bir fiyat ama sırf dış görünüşünden dolayı almaktan vaz geçerim.

Bu görünüşlü kulaklıklar nedense hep bana iğrenç geliyor. Ucuz bir fiyat ama sırf dış görünüşünden dolayı almaktan vaz geçerim.

Stüdyo kulaklık tarzında yapmışlar. Gaming havası yok sadece ama performansı iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı