Çözüldü HyperX Cloud Sağ Kulaktan Ses Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raynaudd

Decapat
Arkadaşlar kulaklığımın sağ tarafından ses gelmiyor, sağ tarafında bir sıkıntı yok gayet normal çalışıyor. Aşağıya içini açıp çektiğim 4-5 tane resim attım anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

HyperX Cloud 1.png
HyperX Cloud 2.png
HyperX Cloud 3.png
HyperX Cloud 4.png

Belki onunla alakalı olmayabilir. Birincil olarak solu seçiyorsa sağı algılayamazsa duyamazsınız. Ama kulaklıklı mikrofonlarda böyle sıkıntılar olabilir. Sol ile sağla alakalıda olmayabilir. Çünkü üç aygıtı kullanamaya başlarsa 2 aygıtı kullanır. Kulaklığın bir tarafından ses gelemez. Benim önerim kendine hoparlör veya kulaklık al ama mikrofonlu olmasın mikrofonu ayrı al. Diyorsun bütçem okadara yetmez kaliteli al. Oyuncu kulaklıklı mikrofonlarını alabilirsin. Para biriktirip alabilirsin ama gene kaliteli performanslı kulaklıklı mikrofonlar var onlarıda alabilirsin. Sen bir mağazaya git kendin bak istersen. Bana çok oldu bu sorun ama belki garanti varsa birşeyler yapabilirler.

Selam herkese aynı sorunu bende yaşadım sorunumu şu şekilde çözdüm belki işinize yara.
Sağ alt köşeden ses ayarlarını tıklayıp > cihaz özellikleri geçip oradan ses dengesi sağ kulaklığın kendi kendine sıfıra inmişti onları yüzde yüze çektim öyle düzeldi. 7.1 açıkken bende de ses sorunsuzdu kapalıyken sağdan ses gelmiyordu umarım işinize yarar <3

Yeni konular

Geri
Yukarı