İnternet kafeden oyun indirmek güvenilir mi?

XXau

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Red Dead Redemption 2 indirmek istiyorum ama hiçbir yere güvenemiyorum. Eskiden 50 TL'ye GTA 5 indirmiştim internet kafeye onların indirdiği yeri bile var mı? Çünkü aynısı gibi oluyor.

Bence çok umursamıyorlardır. Biraz araştırıp güzel korsan sitelerine bakabilir yahut ucuza hesap satan yerlerden RDR2'li hesap satın alabilirsin. İkincisi 0 risk.

Hocam internet kafelerde eğer çok üst düzey bir yer değilse yani mahalle arası bir kafe falansa sizin güvenmediğiniz sitelerin birinden indirecektir. Onun dışında üst düzey bir yerse crack kullanmaz.

Arkadaşlar ben Red Dead Redemption 2 indirmek istiyorum ama hiçbir yere güvenemiyorum. Eskiden 50 TL'ye GTA 5 indirmiştim internet kafeye onların indirdiği yeri bile var mı? Çünkü aynısı gibi oluyor.

Linç yiyebilirim ama internet kafeden bir şey yüklemeni önermem genelde cihazlar virüslü oluyor eğer indirme devre dışı değilse.

Üst düzey bir kafe değilse gitme, virüs bulaşabilir ayrıca %99 korsan olucaktır, yani boşuna para verirsin. Eli yüzü düzgün korsan sitelerinden indirirsen hiç bir şey olmaz PC'ne.

Yeni konular

Geri
Yukarı