HyperX Cloud Serisi Almaya Değer mi?

Ya aslında arkadaşın dediğide bi nevi doğru. Anladık hayata bir kere geliyoruz ama bu parayı çar çur edicez anlamına gelmez. Orta halli bir şeyde alsa işini görür. Tavsiyeni yap geç tartışma çıkarmaya gerek yok.

Elimde 700 lira gibi bir para var fakat hepsini harcamak konusunda emin değilim. Çünkü ileride belli olmaz klavyemde bozulabilir,aynı şekilde mouseda bozulabilir.
Kardeşim öyle düşünüyorsan ben araştırmasını yaptım ve klavye almaya karar verdim. Kulaklık gamepower medusa 7.1 175 TL.Klavyede Gamepower warlock red switch 220 TL.Geri kalan paraya da beğendiğin mouse al. Önerdiğim mousede şu Steel series rival 110 210 TL. Bana göre tabii. Klavyeyi yakın zamanda alıcam. Kulaklık zaten kullandığım.Mousem şu an memnunum. Bozulunca duruma göre alırız :)

Kardeşim öyle düşünüyorsan ben araştırmasını yaptım ve klavye almaya karar verdim. Kulaklık gamepower medusa 7.1 175 TL.Klavyede Gamepower warlock red switch 220 TL.Geri kalan paraya da beğendiğin mouse al. Önerdiğim mousede şu Steel series rival 110 210 TL. Bana göre tabii. Klavyeyi yakın zamanda alıcam. Kulaklık zaten kullandığım.Mousem şu an memnunum. Bozulunca duruma göre alırız :)
Dostum zaten G103 ve Rival 110 var ama yarının garantisi yok. Bir yandan da elimde para kalsın istiyorum.

İnternette 300-350 TL fiyat bandında HyperX Cloud Stinger alabilirsin. YouTube'da incelemeleri de mevcut. İnanılmaz rahat bir kulaklık, mikrofon kalitesi iyi. 7.1 özelliği yok fakat oyun oynarken pek kullanma ihtiyacı olmuyor zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı