HyperX Cloud Silver Karşıya Dinlediğim Videoların sesini iletiyor

Merhaba hocam. Bu ses sürücüsü kaldırma işlemini nasıl yaptınız?
Basitçe denetim masası üzerinden Realtek'i kaldırıp, güncel bir versiyonu indirdim.

Ayrıca sorunun ses sürücüsü olmadığını öğrendim. Sorun, kulaklıkla alakalı bir problem. Sesi kaçırmıyor ancak mikrofon her zaman takılı olduğu için oyun seslerini de bir nebze iletiyor.
Bunu engellemenin tek yolu, oyunun sesini kısmaktan ziyade, iletişim kurduğunuz uygulamadaki, ses alma hassasiyetini arttırmak. Bunun dışında ise bas-konuş'ta herhangi bir sorun yok.

Basitçe denetim masası üzerinden Realtek'i kaldırıp, güncel bir versiyonu indirdim.

Ayrıca sorunun ses sürücüsü olmadığını öğrendim. Sorun, kulaklıkla alakalı bir problem. Sesi kaçırmıyor ancak mikrofon her zaman takılı olduğu için oyun seslerini de bir nebze iletiyor.
Bunu engellemenin tek yolu, oyunun sesini kısmaktan ziyade, iletişim kurduğunuz uygulamadaki, ses alma hassasiyetini arttırmak. Bunun dışında ise bas-konuş'ta herhangi bir sorun yok.
Kuzenimin bilgisayarında var bu problem. Sizinle aynı anakarta sahip. Rampage marka bir kulaklığı vardı sorun ondan kaynaklanıyor diye cloud silver aldık ama yine devam ediyor. Ses sürücüsünü de güncelledim ama fayda etmedi. Kendi bilgisayarımda denemedim, denediğim zaman anlaşılacak problemin kaynağı.

Geri
Yukarı