HyperX Cloud Stinger 400 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 844
Bütçe
400
Hocam kulaklığım rahatlığından memnun musun? Normalde HS50 Pro almıştım ama pedleri çok büyük olduğunsan yanağıma baskı yapıyordu ve kulaklık da çok ağırdı, dolayısıyla hiç rahat edemeyip iade ettim. Şimdi Stinger'e geçsem rahatlık olarak bir fark görür müyüm merak ediyorum…
Kulak içi kulaklıktan geçtim. Kulaklığın yastıkları çok yumuşak ve rahat geldi açıkcası yabancılık çekmedim. Bende ilk zamanlar on saat kullanım sonrasında ağrı yapıyordu fakat şu an öyle bir durum yok alıştım sanırım. Kulaklığın aşırı bir ağırlığı yok yastıkları da yanağıma kadar inmiyor. Deneyebilirsiniz diye düşünüyorum ve ek olarak biraz da sizin yüz ve kafa yapınıza göre değişecektir diye düşünüyorum.

Kulak içi kulaklıktan geçtim. Kulaklığın yastıkları çok yumuşak ve rahat geldi açıkcası yabancılık çekmedim. Bende ilk zamanlar on saat kullanım sonrasında ağrı yapıyordu fakat şu an öyle bir durum yok alıştım sanırım. Kulaklığın aşırı bir ağırlığı yok yastıkları da yanağıma kadar inmiyor. Deneyebilirsiniz diye düşünüyorum ve ek olarak biraz da sizin yüz ve kafa yapınıza göre değişecektir diye düşünüyoru
Kulak içi kulaklıktan geçtim. Kulaklığın yastıkları çok yumuşak ve rahat geldi açıkcası yabancılık çekmedim. Bende ilk zamanlar on saat kullanım sonrasında ağrı yapıyordu fakat şu an öyle bir durum yok alıştım sanırım. Kulaklığın aşırı bir ağırlığı yok yastıkları da yanağıma kadar inmiyor. Deneyebilirsiniz diye düşünüyorum ve ek olarak biraz da sizin yüz ve kafa yapınıza göre değişecektir diye düşünüyorum.
Peki bu Stinger’da ses kartı olmadığı için bir sıkıntı yaşarmıyım.Anakart b460m pro, nasıl bir ses kartına sahip pek bilgim yok açıkcası :) Stinger almazsam ch321 düşünüyorum ses kartı varmış onda ama o da ne kadar rahattır pek emin olamadım…

Peki bu Stinger’da ses kartı olmadığı için bir sıkıntı yaşarmıyım.Anakart b460m pro, nasıl bir ses kartına sahip pek bilgim yok açıkcası :) Stinger almazsam ch321 düşünüyorum ses kartı varmış onda ama o da ne kadar rahattır pek emin olamadım…
B450M S2H anakartı kullanıyorum, herhangi bir problem bulunmuyor. B460M Pro ile aralarındaki ses kartı farkı hakkında bir bilgim yok fakat çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı