Elektronik HyperX Cloud Stinger Core PS4 Sürüm Kulaklık 681TL + 50TL İndirim

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Soranlar için bilgisayarda da çalışıyor diye biliyorum, bunun tek farkı renginin mavi olması. Zaten jack ile çalışıyor, uyumsuzluk olacağını sanmam.

11 Temmuz Prime Day'da fiyatı biraz daha ucuzlayabilir. #Rez alın.

Son düzenleme:
Kullanıyorum, jak ayırıcı al bilgisayarda kullan. (Kutudan çıkmıyor ayırıcı.) Yazılım çalışmıyor ancak haberiniz olsun. Mikrofon kalitesi vs. gayet tatmin edici.

Kullanıyorum, jak ayırıcı al bilgisayarda kullan. (Kutudan çıkmıyor ayırıcı.) Yazılım çalışmıyor ancak haberiniz olsun. Mikrofon kalitesi vs. gayet tatmin edici.
Hocam kutunun içinden jack ayırıcı çıkmıyor mu ? Normalde çıkması gerekiyor diye biliyorum.

Son düzenleme:

Şimdi bu kulaklık geldiğinde PS de kullanabiliyor PC de kullanamıyor mu olacağız

Şimdi bu kulaklık geldiğinde PS de kullanabiliyor PC de kullanamıyor mu olacağız
Bu şekilde mikrofonu görmüyor. Bende de Turtle Beach kulaklık var. Aynı şekilde tek jak. Bilgisayar'da kullanırken Xbox controller'e bağlıyorum böylece mikrofonu da çalışıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı