HyperX Cloud Stinger Core ses karşıya gitmiyor

Unstanger

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar arkadaşlar öncelikle mikrofonum sorunsuz çalışırken bugün bir anda sesim gitti ve hiçbir türlü sesim karşı tarafa gitmiyor fakat mikrofonum algılanıyor. İlk başta mikrofonumda sorun olduğunu düşünüyordum fakat farklı bir bilgisayarda kulaklığı denediğimde sorunsuz çalışıyor sesim ulaşıyor fakat ana bilgisayarımda sesim karşı tarafa gitmiyor, aygıt yönetici olsun ses ayarları olsun ne yaptıysam sonuç hiçbirinde alamadım, HyperX Cloud Stinger Core 7.1 marka kulaklık kullanıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz teşekkürler.

Sürücü güncel mi kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi? Ayrıca ses kaydediciden sesini kaydedip dinlemeye çalışır mısın? Belki kullandığın programda (Discord vs.) bir hata vardır.

Sorunun çözümü şu şekildedir:

Denetim Masası > Aygıtlar ve Yazıcılar yolunu izleyin.

Bu kısımdan kulaklığınızın simgesine sağ tıklayıp "Aygıtı Kaldır" butonuna tıklayın. Daha sonra kulaklığın kablosunu söküp yeniden takmanız yeterli olacaktır.

Sorunun çözümü şu şekildedir:

Denetim Masası > Aygıtlar ve Yazıcılar yolunu izleyin.

Bu kısımdan kulaklığınızın simgesine sağ tıklayıp "Aygıtı Kaldır" butonuna tıklayın. Daha sonra kulaklığın kablosunu söküp yeniden takmanız yeterli olacaktır.
Oldu teşekkürler
Sürücü güncel mi kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi? Ayrıca ses kaydediciden sesini kaydedip dinlemeye çalışır mısın? Belki kullandığın programda (Discord vs.) bir hata vardır.
Arkadaş sayesinde hallettim dostum teşekkür ederim yine de yardımın için

Yeni konular

Geri
Yukarı