HyperX Cloud Stinger Core vs Cloud Stinger

BarbarMen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. 300 TL bandında kulaklık arıyordum ve bu iki ürünü buldum, hangisini almalıyım karar veremedim. PUBG tarzı oyunlar oynamak için kullanacağım, kumaş ped olduğu için Stinger Core'u düşünüyorum ama Stinger'de de 50mm sürücüler bulunuyor. Sizce hangisi?

Cloud Stinger nasıl 300₺ bandında 600₺ o kulaklık. 600₺ dersen Corsair HS60 PRO Surround 7.1 CA-9011213-EU Gri Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu al derim.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! 3. veya 5. olan.

Stinger Core yerine üstteki önerilerim geçerli.

Ben buldum sen karıştırma orasını dersen Stinger al geç Core parasına değmez cızırtı sorunları ile savaşmakta.

Cloud Stinger nasıl 300₺ bandında 600₺ o kulaklık. 600₺ dersen Corsair HS60 PRO Surround 7.1 CA-9011213-EU Gri Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu al derim.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! 3. veya 5. olan.

Stinger Core yerine üstteki önerilerim geçerli.

Ben buldum sen karıştırma orasını dersen Stinger al geç Core parasına değmez cızırtı sorunları ile savaşmakta.

Gamenote'a ne kadar güvenebilirim bilmiyorum aynı durum Tronsmart içinde geçerli bu markaları pek duymadım. Stinger'da suni deri kulak Ped'leri var bunlar kullandıkça soyulmaz mı şu anki kulaklığım'dada aynı sorunu yaşıyorum.

Gamenote'a ne kadar güvenebilirim bilmiyorum aynı durum Tronsmart içinde geçerli bu markaları pek duymadım. Stinger'da suni deri kulak Ped'leri var bunlar kullandıkça soyulmaz mı şu anki kulaklığım'dada aynı sorunu yaşıyorum.

Kaliteli suni deri olursa öyle bozulma görülmez.

Gamnenote aslında havit markasının ismi değiştirilmiş halidir yurt dışında oldukça tanınan ve düşük bütçede kaliteli ürünler üreten bir firmadır.

Tronsmart ise çoğu kişiye önerdik ve memnun olmayanını göremedik açıkçası, delikli derisi sayesinde kulağınız hava alabilmekte.

Ancak bu bütçöede E900Pro en iyi tercihiniz olacaktır. Drop Plus incelemelerine göz atın bu ürün drop Plus'ın gelişmiş versiyonudur, mikrofonu, ses kartı gibi kendini belli eden unsurları yenilendi.

Kendimde kullanıyorum gayet yumuşak hafızalı sünger bulunduran ve yumuşak kaliteli suni deri bulunduran pedleri var. Sadece kulağınız çok fazla ısınıyor ancak ben şu ana kadar hiçbir terletme görmedi 1 ay boyunca.

Geri
Yukarı