HyperX Cloud Stinger Core vs Corsair HS 35

Swiftea

Decapat
Daha fazla  
Merhaba HyperX Cloud Stinger Core ve Corsair HS 35 arasında kaldım. İkisinde de bildiğim kadarıyla 7.1 yok ve mikrofon için anakartın ses kartını kullanacak. Anakartım eski olduğu için kötü bir performans vermesinden korkuyorum sizce hangisi alınır?

Sanırım Cloud Stinger Core da programında sanal 7.1 var doğru mu? Zaten HS 35'i farklı bir site satıyordu o yüzden şüpheliydim alsam mı almasam mı diye teşekkürler.
HS35'in ses kalitesi de kötü, malzeme kalitesi de. İnternette şikayetlerine baksan direkt olarak kulaklık kırıldı tarzında yorumlar görürsün.

Stinger Core'un 7.1 versiyonu var ama düz Stinger Core'da 7.1 olduğunu hatırlamıyorum. Varsa da yoksa da pek önemli değil, zira 7.1 o kadar önemli bir teknoloji değil.

HS35'in ses kalitesi de kötü, malzeme kalitesi de. İnternette şikayetlerine baksan direkt olarak kulaklık kırıldı tarzında yorumlar görürsün.

Stinger Core'un 7.1 versiyonu var ama düz Stinger Core'da 7.1 olduğunu hatırlamıyorum. Varsa da yoksa da pek önemli değil, zira 7.1 o kadar önemli bir teknoloji değil.

Evet görmüştüm kırıldığını.
Evet çok sorun değil 7.1 olup olmaması ama mikrofon da kalite kötü olacak sanırım değil mi?

Stinger core 7.1 kullanıyorum. Optimum her şeyi karşılıyor.

Oyun ses performansı iyi.
Müzik ses performansı iyi.
Mikrofonu süper, dış sesleri vermiyor.
Malzeme kalitesi fena değil.
Rahatlık, yeni aldığımda pedler kulak arkama biraz fazla basıyordu sonra açıldı şimdi rahat.
Terletme rahatsız etme gibi hiç bir problemi yok.

Yani kulaklıktan beklenecek tüm temel işleri iyi yapıyor.

Geri
Yukarı