HyperX Cloud Stinger Core vs Corsair HS35

• Konuyu başlatan AL1..
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
İmzanızda HS60 kullandığınız gördüm. Kendiniz için mi alacaksınız?
Evet, imzama iki kulaklıktan birisi yapacağım.
Fakat şu an belirsizlik olduğu için hangisini koyacağımı şaşırdım bende "Corsair HS35" yazısını oraya güzel oturduğunu gördüm ve "geçici" olarak öyle yaptım. Yani bende Corsair HS35 yok. Sadece daha güzel durduğu için.
Kulaklık benim için alınılacak.

İyi ki "Corsair HS60" demişsiniz. İmzayı yanlış atmışız. Şimdi düzelttim.😀

Anladım. Şaşırdım ben de bir an. :D

Rahat ve hava alan bir kulaklık. Gerek yapısı gerekse kablo şekliyle Stinger Core'dan daha rahat ve konforludur diye düşünüyorum. Tabii hava alan bir yapıda olduğundan, yüksek seste kullanıldığında dışarıya ses verebilir. Ama evde kullanılacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum.

HyperX'i bilmiyorum ama Corsair'in garanti kalitesini birkaç deneyimledim ve ürünleri ile çok güzel ilgileniyorlar. Bu da önemli bir etmen.

Ses ve mikrofon her iki üründe de benzerdir, Corsair bir tık daha iyi olabilir.

Anladım. Şaşırdım ben de bir an. :D

Rahat ve hava alan bir kulaklık. Gerek yapısı gerekse kablo şekliyle Stinger Core'dan daha rahat ve konforludur diye düşünüyorum. Tabii hava alan bir yapıda olduğundan, yüksek seste kullanıldığında dışarıya ses verebilir. Ama evde kullanılacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum.

HyperX'i bilmiyorum ama Corsair'in garanti kalitesini birkaç deneyimledim ve ürünleri ile çok güzel ilgileniyorlar. Bu da önemli bir etmen.

Ses ve mikrofon her iki üründe de benzerdir, Corsair bir tık daha iyi olabilir.
Galiba kararımı verdim.
Son bir sorum daha olacak.
Sizce 7.1 teknolojisine sahip bir kulaklık mı? Yoksa stereo kulaklık fakat Windows'dan "Kulaklıklar için Windows Sonic" açık olarak ayarlı bir kulaklık mı?
Yani Windows un bu özelliği, ses kartlı 7.1 olan kulaklıkla aralarında bariz bir fark var mıdır?

7.1'i CS:GO gibi oyunlar dışında hiç kullanmadım, Corsair Void'de. Çoğu kulaklık için böyle, yazılım ile 7.1 varsa.

Eğer kaliteli bir 7.1 kulaklık alamıyorsan, onun yerine stero almakta fayda var. Void'den önce V3 Prism ve V2 Siberia da kullandım. 7.1 güzel ama olmazsa olmaz değil. :)

Ben de HS35 kullanıyorum. Açıkçası memnun olduğumu söyleyebilirim, sizi tatmin etmeyen tek nokta mikrofon kalitesi olabilir. Onun dışında gayet güzel.

@AL1.. De arkadaşım bu arada. O da gayet memnun.

Yeni konular

Geri
Yukarı