HyperX Cloud Stinger Ses Sorunu

mehmetefed

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığımda iki jak girişi var birisi mikrofon için birisi kulaklık için. Ön jak girişine taktığımda kulaklığa ses geliyor ama Discord'da konuşurken sesim kesiliyor, arka jak girişine taktığımda kesilmiyor ama kulaklığıma ses gelmiyor. Kulaklıkta iki ayrı kablo var kullananlar bilir kulaklık ve mikrofon girişi için kablo birde bunları bağlamak için ayrı kablo var. Mikrofon girişi ve kulaklık girişi kablosu kısa olduğu için birini öne takıp birini arkaya takmam gibi bir şansımda yok. Bunu nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kulaklığa sahibim. Discord'un ve bilgisayarın kendi ayarlarında ses giriş ve ses çıkışı ayarlarını yaptınız mı acaba? Yapmadıysanız yardımcı olmak açısından resim ister misiniz?

15-20 lira civarı.Kulaklığa o parayı verdiysen ses kartına'da verebilirsin bence.Hem 7.1 desteklediği için sesler daha tok geliyor kulağa.
Alırım zaten parasında değilim. Ama sorunu ses kartı almadan çözemez miyim diye sordum.
Aynı kulaklığa sahibim. Discord'un ve bilgisayarın kendi ayarlarında ses giriş ve ses çıkışı ayarlarını yaptınız mı acaba? Yapmadıysanız yardımcı olmak açısından resim ister misiniz?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Alırım zaten parasında değilim. Ama sorunu ses kartı almadan çözemez miyim diye sordum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ayarlar.png
Benim bilgisayardaki ayarlarım bu dostum. Giriş ve çıkış cihazlarını seçtikten sonra işaretlediğim yerleri aç ve bu aygıtı etkinleştiri seç.
Adsız.png
Discord'un ayarları da bu şekildedir. Bu ayarları dene, olmaz ise başka bir çözüm yolu ararız.

Eki Görüntüle 326086
Benim bilgisayardaki ayarlarım bu dostum. Giriş ve çıkış cihazlarını seçtikten sonra işaretlediğim yerleri aç ve bu aygıtı etkinleştiri seç.
Eki Görüntüle 326088
Discord'un ayarları da bu şekildedir. Bu ayarları dene, olmaz ise başka bir çözüm yolu ararız.
Yok abi yaptım ama hala sorun devam ediyor. Ses kesilmese bile sesim az geliyor diyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı