HyperX Cloud Stinger vs Razer BlackShark V2 X

BlackShark hakkında bir şeyler biliyorsan paylaşabilir misin
Onu bende düşündüm ama riske girmek istemedim açıkçası. Satın alırken görevliye sordum, stereoda fark olacağını zannetmiyorum dedi.

Ancak şunu söyleyim ki hyperx kulaklıkları deri kaplama. Yazın terletiyor. Razerde yanılmıyorsam kumaş var. Terletmeyebilir. Yine de ben hyperx aldım.

Onu bende düşündüm ama riske girmek istemedim açıkçası. Satın alırken görevliye sordum, stereoda fark olacağını zannetmiyorum dedi.

Ancak şunu söyleyim ki hyperx kulaklıkları deri kaplama. Yazın terletiyor. Razerde yanılmıyorsam kumaş var. Terletmeyebilir. Yine de ben hyperx aldım.
İkisi de eşit gibi ya bir şey fark etmeyecektir sanırsam

Söyle bir yoruma denk geldim bahsedilen modelle ilgili;

"Woxic bile bir kesitinde kendisi açıklama yapmıştı. Razer'ı sponsorluktan dolayı takıyorum yoksa yayın dışı asla kullanacağım bir kulaklık değil C2'ye geri dönüyorum" diye.

Adam hala Razer Kraken kullanıyor. Sponsorluğu nasıl iptal etmemişler ki?
woxic CS:GO settings, crosshair & config

Cloud 2'yi önermem çok eski kulaklık.
Ses kartı falanda kötü.
Ayrıca Razer genelde Türk yayıncılara çok sponsorluk vermez biraz şansına denk gelmiş Woxic'in.
HyperX yol geçen hanı gibi herkese sponsorluk veren bir firma Cloud2'de bana kalırsa yayıncı balonu fiyatına görede çöp bir kulaklık.
Ayrıca Kraken serisi giriş seviyesi bir seri.
BlackShark daha üst model bir seri BlackShark V2 serisinden olan tüm kulaklıkları öneririm.

Cloud 2'yi önermem çok eski kulaklık.
Ses kartı falanda kötü.
Ayrıca Razer genelde Türk yayıncılara çok sponsorluk vermez biraz şansına denk gelmiş Woxic'in.
HyperX yol geçen hanı gibi herkese sponsorluk veren bir firma Cloud2'de bana kalırsa yayıncı balonu fiyatına görede çöp bir kulaklık.
Ayrıca Kraken serisi giriş seviyesi bir seri.
BlackShark daha üst model bir seri BlackShark V2 serisinden olan tüm kulaklıkları öneririm.
Cloud 2'yi kullanan e-sporcular hala var ama tam bilmiyorum.
Cloud Stinger iyi midir sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı