Hyperx Cloud Stinger VS Steelseries Arctis 3

Ahmet ERHAKAN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Hyperx Cloud Stinger şu anda 299 TL lâkin Stereo, Steelseries Arctis 3 ise 360 TL. 7.1. ama özellikleri kıyaslayınca Hyperx Cloud Stinger'in özellikleri daha iyi gözüküyor Örneğin;

Frekans yanıtı:18 Hz-23.000 Hz

Sürücü:Dinamik, neodim mıknatıslarla birlikte 50 mm
Buda Steelseries Arctis 3'ün
Neodim Sürücüleri
40 mm
Kulaklık Frekans Tepkisi
20–22000 Hz
Kulaklık Hassasiyeti
98 db
Kulaklık Empedansı
32 Ohm

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda arctis ile, oyun dışındaki gündelik kullanımlarda ise stinger ile daha iyi performans almanız olası.

Amacınız tamamen oyun üzerineyse arctis 3 alabilirsiniz.

Oyunlarda arctis ile, oyun dışındaki gündelik kullanımlarda ise stinger ile daha iyi performans almanız olası.

Peki 2019 edition mu normal version mu ?

2019 editionda yazılım yok die biliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Hyperx Cloud Stinger şu anda 299 TL lâkin Stereo, Steelseries Arctis 3 ise 360 TL. 7.1. ama özellikleri kıyaslayınca Hyperx Cloud Stinger'in özellikleri daha iyi gözüküyor Örneğin;

Frekans yanıtı:18 Hz-23.000 Hz

Sürücü:Dinamik, neodim mıknatıslarla birlikte 50 mm
Buda Steelseries Arctis 3'ün
Neodim Sürücüleri
40 mm
Kulaklık Frekans Tepkisi
20–22000 Hz
Kulaklık Hassasiyeti
98 db
Kulaklık Empedansı
32 Ohm
Amacın görünüş ise ss arctis 3 öneririm ama yok ben kulaklık takacağım gösterişle ne işim var diyorsan cloud stinger hem fiyatı daha da avantajlı

Amacın görünüş ise ss arctis 3 öneririm ama yok ben kulaklık takacağım gösterişle ne işim var diyorsan cloud stinger hem fiyatı daha da avantajlı
Sadecce oyun için kullanacağım ses kasmak çok önemli 7.1 de önemli aslında R6 da heryerden adam çıkabiliyor.
Ama Steelseires arctis 3 yazılımı yok ayrıca seside az diyorlar.
Lütfen hızlı yardım edin. 30 dakka içinde sipariş edicem.

Sadecce oyun için kullanacağım ses kasmak çok önemli 7.1 de önemli aslında R6 da heryerden adam çıkabiliyor.
Ama Steelseires arctis 3 yazılımı yok ayrıca seside az diyorlar.
7.1 olursa zaten daha da iyi ses kasarsın ama sanal 7.1 hakkında hiç bir şey bilmediğimden bir şey diyemiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı