Hyperx Cloud Stinger VS Steelseries Arctis 3

Hocam hayırlı olsun. İlk izlenimin nasıl? Ben de ikisi arasında kaldım, r6 csgo gibi oyunlarda ses kalitesi iyi mi, rahat ses kasılıyor mu cevaplarsan sevinirim.
Ben uzun süredir Stinger kullanıyorum. Benin mutsuz etmedi şimdiye kadar. Müzik dinlemek için tasarlanmış bir kulaklık değil, oyun için üretilmiş zaten. R6 de oynuyorum, CS de oynuyorum. Başka birinin duyup da benim duyamadığım bir ses olmadı şimdiye kadar. Ayrıca alışması da kolay kulaklığa, bazı kulaklıklar 1-2 hafta alışma süresi istiyor. Baş ağrısı falan yapıyor. Stinger öyle mi! Padleri de bana mısın demedi maşallah. Kullanırken tek bir şeye dikkat etmen gerekiyor, çok geniş kullanma kulaklığı. Ev arkadaşım benden 1 yıl sonra aldı kulaklığı, hep sonuna kadar açık kullanır koca kafa. 7-8 ayda tabiri caizse folloş oldu kulaklık.

Ben uzun süredir Stinger kullanıyorum. Benin mutsuz etmedi şimdiye kadar. Müzik dinlemek için tasarlanmış bir kulaklık değil, oyun için üretilmiş zaten. R6 de oynuyorum, CS de oynuyorum. Başka birinin duyup da benim duyamadığım bir ses olmadı şimdiye kadar. Ayrıca alışması da kolay kulaklığa, bazı kulaklıklar 1-2 hafta alışma süresi istiyor. Baş ağrısı falan yapıyor. Stinger öyle mi! Padleri de bana mısın demedi maşallah. Kullanırken tek bir şeye dikkat etmen gerekiyor, çok geniş kullanma kulaklığı. Ev arkadaşım benden 1 yıl sonra aldı kulaklığı, hep sonuna kadar açık kullanır koca kafa. 7-8 ayda tabiri caizse folloş oldu kulaklık.
Hocam çok sağ ol benim görüşüm de stingere doğru kaymaya başladı çünkü 2. Ele güvenemiyorum. Arctis 3'ün 120 TL'lik bir fark yaratacağını da sanmıyorum. Bilgilendirmen için teşekkür ederim.

Hocam 7.1'in extra bi albenisi varmıdır acaba ? gereklimidir ? Birde sonuna kadar açık kullanma derken ne demek istediniz ?

Hocam 7.1'in extra bi albenisi varmıdır acaba ? gereklimidir ? Birde sonuna kadar açık kullanma derken ne demek istediniz ?
Yeni görüyorum kusura bakmayın. Bu genişletme kısımları var ya seviye seviye. Arkadaş en geniş konumda kullandı kulaklığı. Artık o dişliler mi diyeyim, onlar sanki yalama oldu gibi. Ben onun kulaklığını taktığım zaman sanki farklı bir kulaklık kullanıyormuşum hissine kapılıyorum. 7.1 destekleyen kulaklıkları ben de araştırmıştım kulaklığımı alırken. Çoğu insan düşünüldüğü gibi süper bir şey olmadığını söylüyor. 7.1 destekli kulaklık kullanan insanlar benim kulaklığımı kullandılar. Hiçbiri de demedi bu nasıl kulaklık, adamlar nereden geldi anlayamadım diye. Herkesin dediği gibi, eğer bütçen varsa 7.1 destekleyen al ama daha ucuza Stinger alırsan çok bir şey kaybetmezsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı