HyperX Cloud2 sürücüsünü yanlış yüklemek

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat ailesi,

Bundan bir yıl önce, HyperX Cloud2 aldım. Valorant oyuncusuyum. Bayağı yüksek seviyede oynadığımdan benim için ekipmanların performansı son derece önemli.

Bu kulaklığı satın almadan önce o dönemin parasıyla Rampage marka bir kulaklık almıştım ve 150 TL idi. HyperX Cloud2 kulaklığı ise 1.000 TL'ye aldım.

HyperX Cloud2 kulaklığı almak artık hayalim gibi olmuştu, bütün e sporcularda o kulaklık vardı, dünya şampiyonu olanlarda bile vardı. Scream, cned, aimdll gibi birçok oyuncu bu kulaklığı kullanıyordu ve herkes hala kullanmaya da devam ediyor. Yayın açtıkları zaman bile çoğu kişi de bu kulaklığı görüyordum.

En sonunda ben de HyperX Cloud2 aldım ve direkt kulaklığı takar takmaz, kullanım kılavuzunu okumadan, önüme gelen ekranda ilerle ilerle deyip driveri yükledim.

Sonra hemen oyuna girerek test etmek istedim, o hissi almak istedim fakat, acayip kötüydü. Yeteri kadar iyi gelmeyen ayak sesleri, baslı mermi sesleri vsvs her şey çok kötüydü.

Hatta, acaba alışma sürecinde miyim diye kendimi kandırarak oynamaya devam ettim ve bugün dahil, hâlâ memnun olamadım.

Bugün ise bir şey öğrendim.
Kullanım kılavuzunda, driveri tek tek nasıl yüklemem gerektiği yazıyormuş ve o adımlara göre hareket etmem gerekiyormuş.

Bunu yapmadım. :(

Technopat Sosyal ailesinden bir kişi ile konuştum birkaç gün önce ve iki yıl boyunca.
Kulaklığı çok müthiş kullandığını, benim izlediğim videoyu izledikten sonra benim yaptığım hatayı yapmış.

Artık o da kulaklığı benim ilk günkü kullandığım gibi kullanıyor ve aşırı kötü, çok kötü diyor. Büyük hayal kırıklığına uğramış.

Şimdi bizim bunu düzeltmemizin bir yolu var mı?

PC format atsak tekrardan bu kulaklığın driverini yükleyebilir miyiz?

Bu konuda ilgisi, bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı