HyperX DuoCast parça olmadan standa bağlanır mı?

isotomil

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ikinci el olarak aldım kutu içeriğinden aşağıda işaretlemiş olduğum parça çıkmadı.
Bu parça olmadan standa bağlayabilir miyim?
Bu parçanın adı nedir satın alınabilir mi?
Stant olarak Lastvoice NB39 almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240318_220714_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240318_220714_WhatsApp.jpg
    256,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dediğin parça bende de yok ve bildiğim kadarıyla o olmadan standa yerleştirilemiyor. Satın almak için çok fazla aradım ama yine de bulamadım eğer ki siz bulduysanız bana da söyleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler. <3

Aslında benzer bir kaç ürün buldum quadcast için üretilmiş fakat minimum tutarları 1000TL civarında. Uyumlu olup olmadığı konusunda bir fikrim yok ve daha uygun bir modeli olup olmadığından da. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz varsa beni de aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba ben sorunumun çözümü olarak çok farklı bir yola gittim. İkınci elden uygun bir fiyata dış kasası biraz hasar görmüş bir QuadCast aldım onun yanından çıkan aparatı şu anda DuoCast için kullanıyorum. QuadCast'i de yedek olarak tutuyorum. Çözüm önerisi olarak, belki ikinci elde 300-400TL sadece aparat için teklif yaparsanız satan birisini bulabilirsiniz. Ürünün ebat bilgilerini vs. bulursanız ya da kullanan bir arkadaşınız varsa ondan rica ederseniz 3D yazıcı ile bir şeyler çıkartan bir yere yazıp o şekilde halledebilirsiniz. Fahiş fiyattan Amazon'dan vs. alabilirsiniz. Son önerim de muhtemelen en mantıklısı, HyperX destek ile iletişime geçin yardımcı olma şansları var, benim daha önce aklıma hiç gelmemişti.

Ya bu arada hiç etik olmayan bir çözüm önerim de var ama paylaşmak istemiyorum. Muhtemelen en temiz, en rahat o şekilde çözüm sağlarsınız. Hem de bedavaya. Ama dediğim gibi hiç etik değil.

Önerileriniz için teşekkürler. Paylaşamamanızla size saygı duyuyorum ama rica etsem söyleme imkanınız var mı? eğer burdan söylemek istemezseniz benimle iletişime geçebileceğiniz mail/instagram vb. bir şey söyleyebilirim. Bu konu hakkında sizi zorlayamam ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Önerileriniz için teşekkürler. Paylaşamamanızla size saygı duyuyorum ama rica etsem söyleme imkanınız var mı? eğer burdan söylemek istemezseniz benimle iletişime geçebileceğiniz mail/instagram vb. bir şey söyleyebilirim. Bu konu hakkında sizi zorlayamam ama yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ben tüketici adamın yanındayım. Yaz ig

Yeni konular

Geri
Yukarı