HyperX DuoCast vs Fifine A8

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
İkisi de şu anda Amazon'da 2500 civarı bir fiyatta. Genellikle Discord ve yayın için kullanacağım sizce hangisini almalıyım?

Merhaba bende Fifine A6t ile HyperX DuoCast arasında kaldım.
HyperX'te hem cardioid hem de omnidirectonal var. Discord sertifikası ve TeamSpeak sertifikası.
Olumsuz olarak kol yani masaüstü standı yok.
Fifine a6t ise sadece cardioid. Aslında çok ta ikisi arasında fark yok gibi duruyor.
Hangi kıyaslama doğru bilemedim.
karşılaştırma
karşılaştırma 2
Fiyatlar:
itopya 2339
Amazon(Prime için) 2599

Son düzenleme:
Merhaba bende Fifine a6t ile HyperX DuoCast arasında kaldım.
HyperX'te hem cardioid hem de omnidirectonal var. Discord sertifikası ve TeamSpeak sertifikası.
Olumsuz olarak kol yani masaüstü standı yok.
Fifine a6t ise sadece cardioid. Aslında çok ta ikisi arasında fark yok gibi duruyor.
Hangi kıyaslama doğru bilemedim.
karşılaştırma
karşılaştırma 2
Fiyatlar:
itopya 2339
Amazon(Prime için) 2599

Hocam ben Amazon'un 30 gün iade seçeneği olduğu için DuoCast aldım beğenmezsem iade eder Fifine A8 alırım diye düşündüm.

Hocam ben Amazon'un 30 gün iade seçeneği olduğu için DuoCast aldım beğenmezsem iade eder Fifine A8 alırım diye düşündüm.

Muhtemelen bende öyle yapacağım hocam. Aldınız mı? Geldi mi? Size zahmet aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Aslında indirimde QuadCast falan bulsak direk alınırda. Zor Prime indirimi gelmez sanırım. Ya da Fifine'in yeni çıkardığı a9. bunda da zor indirim olmaz görünüyor.

Muhtemelen bende öyle yapacağım hocam. Aldınız mı? Geldi mi? Size zahmet aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Aslında indirimde QuadCast falan bulsak direk alınırda. Zor Prime indirimi gelmez sanırım. Ya da Fifine'in yeni çıkardığı a9. bunda da zor indirim olmaz görünüyor.
Daha bugün aldım hocam gelirse yazarım.

Reis ben siparişi iptal ettim parasal olarak biraz sıkıntılarım oldu haberin olsun beni bekleme sipariş edeceksen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı