HyperX Fury 3D SSD %100 kullanım

Firtina Getiren

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen yardım eder misiniz bir uygulamayı açtığımda SSD kullanımı %100 oluyor ve açtığım uygulama kendini kapatıyor. Format atmak istedim ama format da atamıyorum hemen kapanıyor. SSD markası Kingston 480GB HyperX Fury 3D serisi SATA 3.0

Ekran Görüntüsü (40).png

Ekran Görüntüsü (43).png

Ekran Görüntüsü (44).png

Ekran Görüntüsü (45).png

Eski tip hardiskler yapardı genelde bunu ilk kez böyle yapan bir SSD gördüm şu videodakilere bakmanız yararınıza:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mark uygulamasında hız testini, info uygulamasından sağlık kısmının fotoğrafını atabilir misiniz?

Eski tip hardiskler yapardı genelde bunu ilk kez böyle yapan bir SSD gördüm şu videodakilere bakmanız yararınıza:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izledim bazılarını yaptım ama hizmetleri açamadım ona bile girmiyor hemen donuyor ve kapanıyor.

Mark uygulamasında hız testini, info uygulamasından sağlık kısmının fotoğrafını atabilir misiniz?

Programı kurmak için winrara girince yine SSD kullanımı %100 oluyor ve donuyor kapanıyor. Çok sinir bozucu bir şey ilk defa başıma böyle bir şey geldi bugun Apex Legends yükledim acaba ondan mı böyle yapıyor çünkü Benin gibi aynı soru yaşayan kişilerede baktım onlarda Apex Fortnite falan yükleyince böyle olmuş.

Ekran Görüntüsü (47).png

Ekran Görüntüsü (48).png

Hocam görev yöneticisinden bazı şeyler kapatıp işlem ağacını sonlandırdım ve SSD kullanımı 0'a düştü testleri yaptım şu anda donma açılmama gibi sorun yok kalktı ama yine de bilgisayara format atacağım.
Ekran Görüntüsü (49).pngEkran Görüntüsü (51).png

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı