HyperX Fury S Pro vs Speed Edition vs QCK Edge

Noligo

Hectopat
Daha fazla  
Arada kaldım, 3 ürünün de large olan halini kullanacağım. Yeni bir mouse alacağım, ne olacağını ben de bilmiyorum. O yüzden her mouse'a uygun olan var ise onu alacağım. Daha önce kullananlar veya bilgisi olanlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse pad olarak yıllardır, Sinerji'den bilgisayar toplarken verilen mouse padi kullanıyordum. 3 gün önce artık baya topaklandığını fark ettim ama işimi halen çok iyi şekilde görüyordu. Ben de buraya baktım ve herkes Steelseries QcK Edge'i öneriyordu. Amazon üzerinden large boyutunu sipariş verdim, şu an kullanıyorum ve ilk defa mouse pad kullandığımı fark ettim. Diğer mouse padleri söylediğim gibi kullanmadım fakat QcK Edge için çok çok olumlu bir geri dönüş verebilirim. Mouse pad ile ilgili sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Mousepad olarak yıllardır, Sinerji'den bilgisayar toplarken verilen mousepadi kullanıyordum. 3 gün önce artık bayağı topaklandığını fark ettim ama işimi halen çok iyi şekilde görüyordu. Ben de buraya baktım ve herkes SteelSeries QCK Edge'i öneriyordu. Amazon üzerinden large boyutunu sipariş verdim, şu an kullanıyorum ve ilk defa mousepad kullandığımı fark ettim. Diğer mousepadleri söylediğim gibi kullanmadım fakat QCK Edge için çok çok olumlu bir geri dönüş verebilirim. Mousepad ile ilgili sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

İnternette QCK Edge'in kolayca yıkanamadığını fakat HyperX modelinin çok kolay yıkandığını görmüştüm bilginiz var mı bunun hakkında?

İnternette QCK Edge'in kolayca yıkanamadığını fakat HyperX modelinin çok kolay yıkandığını görmüştüm bilginiz var mı bunun hakkında?
Kuruması çok zor oluyormuş diye duydum. Aslında bakınca tip olarak çok benziyorlar, bence hangisi ucuzsa onu almanız daha iyi olacaktır. Nasıl yıkanması gerektiğiyle araştırma yaptığımda çoğu insan üstüne duş başlığı ile su dökerek, şampuanla köpürtüp sonra tekrar su ile temizliyorlarmış. Kuruması 4-5 saat sürüyor diyorlar aslında gece yıkayıp, sabaha kadar balkona koymak güzel bir çözüm olabilir. Makineye bile atan tipler var yani. Steelseries'in sitesinde de nasıl yıkanılması gerektiğiyle ilgili güzel bir yazı var, ona da bakabilirsin.

Kuruması çok zor oluyormuş diye duydum. Aslında bakınca tip olarak çok benziyorlar, bence hangisi ucuzsa onu almanız daha iyi olacaktır. Nasıl yıkanması gerektiğiyle araştırma yaptığımda çoğu insan üstüne duş başlığı ile su dökerek, şampuanla köpürtüp sonra tekrar su ile temizliyorlarmış. Kuruması 4-5 saat sürüyor diyorlar aslında gece yıkayıp, sabaha kadar balkona koymak güzel bir çözüm olabilir. Makineye bile atan tipler var yani. Steelseries'in sitesinde de nasıl yıkanılması gerektiğiyle ilgili güzel bir yazı var, ona da bakabilirsin.
Tamamdır teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı