HyperX NGenuity cihazları görmüyor

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhaba. HyperX Alloy Origins Core klavyeye ve HyperX PulseFire Haste fareye sahibim. Klavyeyi aldığım zaman mouse'a sahip değildim. Ve klavyeyi bilgisayara ilk taktığımda yazılım aleti görmedi, biraz araştırdım ve Ayarlar'dan bölgesel biçim İngilizce (birleşik krallık) yapıldığında sorunun çözüldüğünü öğrendim. Yaptım ve çözüldü. Mouse bugün elime ulaştığında kablosunu direk bilgisayara bağlayıp yazılımı açtım. Hem klavye hem de mouse gözükmüyordu. Yazılımı tamamen kapatıp bölgesel biçim'i İngilizce (birleşik krallık) yapıp açtığım zaman ise hem klavye hem mouse gözüküyordu. Bölgesel biçim'i tekrar Türkçe'ye aldım ve işim bittiğinde bilgisayarı kapattım. Birkaç saat sonra tekrar bilgisayarı açtığımda yine gözükmüyordu ve tekrar bölgesel biçim'i değiştirerek sorunu çözdüm. Sadede gelirsek, ben her seferinde bu ayarı değiştirmek zorunda mıyım yoksa bu hatayı düzeltip yayınladıkları bir NGenuity sürümü var mı? Yoksa kalıcı bir çözüm yolu var mı? Windows'u İngilizce kullanmamda sıkıntı yok ancak bölgesel biçim'i İngilizce yaptığımda saat falan da değişiyor. Çözebilen arkadaşlardan veya çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Son düzenleme:
Origins core klavye bende ne yaptıysam görmüyor. Keyboard çıkıyor ancak güncelleme yapmıyor. Her şeyi birleşik krallık da yaptım olmadı Amerika da yaptım yine olmadı. Yazılımı yeniden kaldırıp kurdum yine olmadı.

Origins core klavye bende ne yaptıysam görmüyor. Keyboard çıkıyor ancak güncelleme yapmıyor. Her şeyi birleşik krallık da yaptım olmadı Amerika da yaptım yine olmadı. Yazılımı yeniden kaldırıp kurdum yine olmadı.
Bölgesel biçimi "İngilizce Birleşik Krallık" yaparak çözdüm. Bilgisayar İngilizce olmadı, sadece takvim İngilizce oldu. Hyperx desteğe yazabilirsiniz.

Bölgesel biçimi "İngilizce Birleşik Krallık" yaparak çözdüm. Bilgisayar İngilizce olmadı, sadece takvim İngilizce oldu. Hyperx desteğe yazabilirsiniz.
Çok ilginç ben ne var ne yok ingilizce yaptım yine olmadı :) desteğe ingilizce yazmaya çalıştım bakalım yanıt gelecek mi?

Şurada gösterdikleri programı kurup oradan güncelledikten sonra sorun çözüldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dili tekrar Türkçe yapınca klavye uygulama gözükmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı