HyperX NGenuity klavye ve fareyi görmüyor

Ceyhun_53

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar HyperX marka klavye ve farem uygulamada gözükmüyor. Uygulamayı silip yükledim fakat yine düzelmedi. Dili İngilizce yaptıktan sonra düzeldi ama tekrar Türkçe yapınca yine eskisi gibi oldu. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Klavye: HyperX Alloy Origins
Mouse: HyperX PulseFire FPS Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil Türkçe olarak kalsın. Başlat menüsüne basıp regional yazın ve bölge ayarlarına girin altta bulunan bölgesel biçimi İngilizce(Amerikan) veya İngilizce(Birleşik Krallık) olarak değiştirin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Tdata.png

Benim sorunum bu şekilde çözüldü, HyperX yetkilisi bir sonraki güncellemeyle sorunun çözüleceğini söyledi. Bir sonraki yazılım güncellemesine kadar Windows'u İngilizce kullanmaktan veya NGenuity'i kullanmamaktan başka çare yok gibi gözüküyor.

arkadaşlar bende de hyperx pulsefire core mouse var aynı sorun bende de vardı bende eski yazılımı indireyim dedim ve mouse gg oldu sağ tık ile DPI yükseltiyo orta tuş ile sol tık basıyo ???????????? napmam laszım acil yardım be

Arkadaşlar bende de HyperX PulseFire Core mouse var aynı sorun bende de vardı bende eski yazılımı indireyim dedim ve mouse gg oldu sağ tık ile DPI yükseltiyor orta tuş ile sol tık basıyor? Ne yapmam laszım acil yardım be

Ben de senin gibi yapmıştım ve ayarlar karışmıştı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki ayarları uygularsanız sorununuz çözülecektir

Ben de senin gibi yapmıştım ve ayarlar karışmıştı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki ayarları uygularsanız sorununuz çözülecektir
bende bu videoyu az önce gördüm yaptım sana da teşekkürler mouse düzeldi

Bende kulaklık var. Eskiden dil Türkçe, bölge Türkiye'ydi ve sıkıntısız şekilde uygulamayı kullanıyordum. Sonra bilgisayarı sıfırlayıp yükledim uygulamayı ve birden görmemeye başladı. Sonra baktım meğer sıfırlayıp yükleyince o arada Hyper NGenuity'nin yeni sürümünü yüklemiş. Bence yeni sürümüle alakalı bir sorun var.

Bana şöyle bir mesaj atmışlardı.

Our team is aware of the issue and is currently working on a solution. We will try to fix the issue with the next NGENUITY updates. For now, please set the regional format of your system to English (US) or English (UK).

If you experience issue with the firmware update of your keyboard, when you use NGENUITY in English, please try to update the firmware with the following link:

Thank you for your collaboration.

Geri
Yukarı