Çözüldü HyperX NGenuity üzerinde Cloud II Wireless algılanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

a1Q

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır Cloud II Wireless kullanmaktayım. Kulaklığın şarjı olsun, ses düzeylerini ayarlama olsun, hepsini HyperX NGenuity programından yapıyordum fakat bugün programı açtığımda kulaklığımı algılamıyor. Farklı porta takmama ve programı silip tekrar kurmama rağmen sorun hala devam etmekte. İnternette maalesef bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Merhabalar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri yaparsanız büyük ihtimalle sorununuz düzelir.
Merhaba bende satın alalı 1 saat oldu aynı sorunla karşılaştım. NGenuity programı görmüyor maalesef bir çözüm yolu bulursan bende fayladanmak isterim
Merhaba. Muhtemelen program ile alakalı bir sıkıntı. Düzelirse belirteceğim.
Sorunun çözümünü üstte belirttim, iyi forumlar.
Merhaba bende satın alalı 1 saat oldu aynı sorunla karşılaştım. NGenuity programı görmüyor maalesef bir çözüm yolu bulursan bende fayladanmak isterim

Merhabalar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar.

Hocam çok teşekkür ederim. İnşallah bir an önce düzeltirler. İyi bayramlar, iyi forumlar.
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı