HyperX orbit daha iyi verim almak için ayarlar

Panlu

Femtopat
Daha fazla  
@first_fps HyperX Cloud orbit sahibiyim ama hiç memnun değilim. Önceki kulaklığım HyperX revolver S'di önceside HyperX Cloud II neyse revolver s ile arasında aman aman bir ses farkı görmedim bilmedigim bir ayar mı var? Kendi yazılımı kurulu güncelledim hatta EQ ayarlarından "foot steps" kullanıyorum ama verdiğim paranın karşılığını alamıyorum :(

2 Channel (stereo)
Hi-res.
7.1.

3D modu var hepsini denedim. Sadece Online rekabetçi oyunlar oynuyorum cevap verirseniz ilgilenirseniz çok sevinirim kolay gelsin.

#Evdekal.
@first_fps Mikrofon kullandığım için USB ile bağlamak zorunda kalıyorum. HyperX yazılım arayüzü çok kötü ben böyle kötü yazılım görmedim çok kalitesiz bunu kimse görmüyo mu?

@first_fps HyperX Cloud orbit sahibiyim ama hiç memnun değilim. Önceki kulaklığım HyperX revolver S'di önceside HyperX Cloud II neyse revolver s ile arasında aman aman bir ses farkı görmedim bilmedigim bir ayar mı var? Kendi yazılımı kurulu güncelledim hatta EQ ayarlarından "foot steps" kullanıyorum ama verdiğim paranın karşılığını alamıyorum :(

2 Channel (stereo)
Hi-res.
7.1.

3D modu var hepsini denedim. Sadece Online rekabetçi oyunlar oynuyorum cevap verirseniz ilgilenirseniz çok sevinirim kolay gelsin.

#Evdekal.
@first_fps Mikrofon kullandığım için USB ile bağlamak zorunda kalıyorum. HyperX yazılım arayüzü çok kötü ben böyle kötü yazılım görmedim çok kalitesiz bunu kimse görmüyo mu?
Yeni yazabiliyorum. Öncelikle iyi günlerde kullanın. Hyper X yazılımı gerçekten iyi değil. Yani çok yüzeysel bir yazılım. Bu konuyu ilettiğimde geliştirmek için yetkililere bilgi vereceğiz diye mesaj attılar ama ne zaman olur ya da olmaz bilemiyorum.

Bende ilk aldığımda şaka gibi gelmişti. Eğer PUBG de kullanıyorsanız maalesef oyundan dolayı ayarlar kısmından Loudness equalization (gürültü dengeleme) açman gerek.

Şimdi daha önce yazdığım sorunun çözümünü tekrar yazmaktan ben sana 2 tane link bırakıyorum. Bunları üşenmeden okumanı rica ediyorum :) Ve birde kulaklığı tanıman ve alışmanız gerek.

1-

2-

Bu iki konumu okumanı istiyorum. Zaten kulaklığı USB ile kullanman en matıklısı. Tüm özellikler USB ile kullanınca çalışıyor.

Ben Hi-Res aktif kullanıyorum. Pubg de veya diğer FPS oyunlarında ayak sesleri ve dip sesleri çok iyi duyuyorsunuz. Hiç merak etmeyin. Sadece kulaklığı bilmeniz gerek. Bir oyun açarak örneğin PUBG de antreman modu gibi kulaklıkla deneme yaparak kendinize en uygun şekle getirmeniz gerek. Ben bu ayarlamaları yukarıda ki 2 konuda bahsettim.

Tekrar bir şey olursa buradayım yardımcı olurum size.

Yeni konular

Geri
Yukarı