HyperX ProCast Mikrofon nasıl bilgisayara bağlanır?

Sahoke

Femtopat
Daha fazla  
RLX gişirli bu mikrofonu nasıl bilgisayara bağlayacağım? Ses kartı veya mixer lazımmış. Hangisini almalıyım? Hangisi en iyi performansı verir? Bu mikrofona uygun ses kartı veya mixer önerisi yapabilir misiniz? Cahile anlatır gibi anlatır mısınız?

XLR girisli audio interface lazim sana.
Dediğin mikser sanırım, internetten baktım fakat çoğu ya usb ya da type-c girişli. Daha ayrıntılı önerebilir misin? Bir de mikser yerine ses kartı almak daha mantıklı değil mi? Değilse neden?

XLR girisli audio interface lazim sana.
Mesela bu xlr girişli bir ses kartı mıdır? Sanırsam soldakiler xlr girişleri. Sence kalitesi nasıl? Daha kalitelisi var mıdır bu fiyatlarda?

Son düzenleme:
Bilgisayara baglanti kismidir o usb yada type c dedigin olay. O mikrofonu kullanabilmen icin XLR girisi olmasi gerekli. Attigin modele 2 tane xlr mikrofon baglayabiliyorsun, ihtiyacin var mi ikinci bir mikrofona? Baya bilinen bir model bu arada Scarlett Focusrite. Muzik icin kullanacaksan muzikle ugrasan birileri daha iyi yardimci olur aslinda.

Bilgisayara baglanti kismidir o usb yada type c dedigin olay. O mikrofonu kullanabilmen icin XLR girisi olmasi gerekli. Attigin modele 2 tane xlr mikrofon baglayabiliyorsun, ihtiyacin var mi ikinci bir mikrofona? Baya bilinen bir model bu arada Scarlett Focusrite. Muzik icin kullanacaksan muzikle ugrasan birileri daha iyi yardimci olur aslinda.
Elektro gitarım mevcut, yayın yapmak için alıyorum ses kartını ve mikrofonu. Fakat ileride bilgisayara gitarı bağlayıp stüdyo kalitesinde bir mikrofon alarak da gitar çalıp şarkı söyleyebilirim. Ki yanlış görmüyorsam gitar için de jak giriş mevcut. Ses kartının markası iyi fakat modeli iyi mi bilmiyorum. Sence iyi mi? Cehaletim için özür dilerim ama cidden internette basit anlatan bir kaynak göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı