HyperX Pulse Fire fare alınır mı?

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
FPS oyunlarında iyi olmak istiyorum, sizce 500 TL'lik fareler ile 100 TL'lik fareler arasında çok fark var mıdır?
Elimde G102 mouse var sizce Hyper X Pulse Fire Haste veya Glorious Model O gibi pahalı mouselara para vermeye değer mi?
Normalden bir tık yüksek sens kullanıyorum (400DPI 2.5-2.4) fare daha detaylı vuruşlar yapmamızı sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana soracak olursan Logitech G 102 FPS oyunları için gayet yeterli ve iyi bir mouse DPI konusunda ne kadar düşürürsen aslında daha iyi vurabilirsin cunku cok daha rahat çeviriyorsun mousu ama çok düşükte kullanmanı onermem ortasını bulsan iyi olur bence.

Kesinlikle sağlıyor. Zowie'nin birçok modelini denedim. Razer'ın üst segment modellerini denedim. SteelSeries vs.
ergonomik Mouse'ler FPS için inanılmaz önemli bana göre. Ne kadar iyi sensör o kadar stabil odaklama, sensör kalitesi arttıkça reflekslerinde artıyor. İnsan ucuz fare kullanınca reflekslerinin çoğunu sergileyemiyor. Örneğin ben şu anda 3327 sensör kullanıyorum, iyi bir sensör ama sensör kalitesi gerçekten fark edilir düzeyde artıyor. Logitech Hero sensörleri ve HyperX'in mouselerini kullanma şansım olmadı. E-spor'a hitap ettiği için üzeceğini hiç sanmıyorum.

500TL oyundan daha çok zevk alarak oynamak istiyorsan, yapabileceğin en güzel yatırım.
Ama bu bütçelerde ergonomik olmayan mouse önermiyorum. Kalite artınca ergonomik değilse kötü bir his veriyor.

Geri
Yukarı