HyperX Pulsefire FPS vs Zowie EC2A

atakan7474

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 fareden birini alacağım Pulsefire FPS 180 TL şu an indirimde ama hiçbir yerde adam akıllı oyun içi bir test göremedim, neredeyse sensörleri aynı EC2A ile. EC2A alırsam da 2. el temiz alacağım öneriniz nedir? Şu an kullandığım Rival 300'ü 5 aydır kullanıyorum ama ne yazık ki elime büyük geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığımı 2. el almıştım bayadır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. Açıkcası Pulsefire FPS alıp kumar oynamak istemiyorum. Hiç testini bulamadım adam akıllı performansını görebileceğim. Ama EC2A zaten kendini ispatlamış bir fare o yüzden de ağırlığı ona veriyorum biraz.

EC2-A 220TL değil mi HepsiBurada'da? Neden alamıyorsun? 180TL bütçeyi PulseFire için harcama, bütçeyi arttırmayı dene ve EC2-A kalitesiyle tanış.

Elimde Rival 300 var onu satmalıyım ilk önce kullanılmamış 2. el olanlarda var 160-170tl civarına faturalı tertemiz. Benim maksimum sınırım zaten 180-190 şimdilik bir 20-30tl daha vermemem ne yazık ki. Zaten o kadar param daha olsa direk 0 alırdım ama şuanlık bu kadar bütçem var ne yazık ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı