HyperX PulseFire Haste alınır mı?

Bütçe
550
Kime göre neye göre? Objektif olarak ikisi de birbirinden her konuda daha iyi değil ve ikisi de birbirinin rakibi.
Viper Ultimate faresinde bir çok kişi sorun yaşamakta, ayrıca şahsen G PRO X SL'ın ergonomisi daha iyi. Hafiflik olarak, Logitech G Pro X SL daha üstün, şimdi farkettim, Logitech'in ergonomisi fark atıyor.
1623091110603.png
Ve son olarak, Razer kablo olarak hala kötü durumda, paracordumsu stock kablolar şuan daha iyi.
Yani ben olsam stok beklerdim ki Logitech'in kötü tarafı çok az.

Ben demiştim, yazılımdan ayarlanır, en kötüsü şarj olmama ve rattle sorunu.

Onlarda bir sıkıntı yok ama ışık yanmıyor şu an ne yapmam lazım.

Lütfen söyleyin bu hata mı yoksa normal bir şey mi yardımcı olun.

Şarj olmadığını nasıl anliyacağım bilgi verirseniz iyi olur.

Son düzenleme:
Viper Ultimate faresinde bir çok kişi sorun yaşamakta, ayrıca şahsen G PRO X SL'ın ergonomisi daha iyi. Hafiflik olarak, Logitech G Pro X SL daha üstün, şimdi farkettim, Logitech'in ergonomisi fark atıyor.
Ve son olarak, Razer kablo olarak hala kötü durumda, paracordumsu stock kablolar şuan daha iyi.
Yani ben olsam stok beklerdim ki Logitech'in kötü tarafı çok az.
Ergonomi kişiden kişiye göre değişebilir, Logitech'in orta bölümü daha yüksekte ve bana kalırsa fingertip tutuş için daha rahatsız. Ayrıca kablonun çok da bir önemi yok sonuçta ikisi de kablosuz fareler. Viper'in feetleri daha iyi, RGB desteği var, Dock ile şarj edebilme özelliği var ve sensörü bir tık daha iyi(Her ne kadar gerçek hayatta fark edilmese de).

Yeni konular

Geri
Yukarı