HyperX PulseFire Haste alınır mı?

Bütçe
1000

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
Biliyorum mouse biraz eski ama hala daha Glorius Model O yerine tercih edilir mi skatezleri nasıldır değiştirmeye gerek var mı kronik sorunu var mı elim 17 cm palm tutuyorum benim için uygun bir mouse mu hayatımın çoğu bilgisayar başında geçiyor bu yüzden almışken 1000 TL bütçe ile en iyi fareyi almak istiyorum sadece Valorant ve Fortnite oynuyorum başka önerilere açığım.

Biliyorum mouse biraz eski ama hala daha Glorius Model O yerine tercih edilir mi skatezleri nasıldır değiştirmeye gerek var mı kronik sorunu var mı elim 17 cm palm tutuyorum benim için uygun bir mouse mu hayatımın çoğu bilgisayar başında geçiyor bu yüzden almışken 1000 TL bütçe ile en iyi fareyi almak istiyorum sadece Valorant ve Fortnite oynuyorum başka önerilere açığım.
Alınmayacak bir ürün değil fakat daha önce delikli mouse kullanmadıysanız rahatsız edebilir. Ayrıca clickleri biraz sesli, hafifliği ve skatezleri gayet makul. Keris biraz ufak bir mouse palm için tercih etmezdim.

Daha önce hiç ergo mouse kullanmadım buna alışır mıyım hyperx mı daha iyidir bu mu?
Switch kalitesi olarak aşağı yukarı aynılar hocam. Aynı sensörü kullanıyorlar. Palm açısından ergo mouse daha rahat oluyor diye biliyorum fakat el alışkanlığı ve boyutu bu konuda çok önemli faktör. Ben de Deathadder v3 modelini palm şekilde kullanıyorum bundan önce de V2 modelini ve Bloody A9 kullanmıştım aşağı yukarı aynı tipte hepsi. Ben sorun yaşamadım Rog Keris de bu modellere benzediği için önerebilirim. Şimdi gördüm arkadaşta söylemiş zaten evet bir tık küçük olduğu için elinize göre seçmeniz gerekiyor.

Alınmayacak bir ürün değil fakat daha önce delikli mouse kullanmadıysanız rahatsız edebilir. Ayrıca clickleri biraz sesli, hafifliği ve skatezleri gayet makul. Keris biraz ufak bir mouse palm için tercih etmezdim.
Benim elim küçük ve terliyor o yüzden delikli mouse istiyorum bence işimi görür

Switch kalitesi olarak aşağı yukarı aynılar hocam. Aynı sensörü kullanıyorlar. Palm açısından ergo mouse daha rahat oluyor diye biliyorum fakat el alışkanlığı ve boyutu bu konuda çok önemli faktör. Ben de DeathAdder V3 modelini palm şekilde kullanıyorum bundan önce de V2 modelini ve Bloody A9 kullanmıştım aşağı yukarı aynı tipte hepsi. Ben sorun yaşamadım ROG Keris de bu modellere benzediği için önerebilirim. Şimdi gördüm arkadaşta söylemiş zaten evet bir tık küçük olduğu için elinize göre seçmeniz gerekiyor.

Elim terledigi için haste düşünüyorum. İkisi de neredeyse aynı zaten hem haste paracord kablo.

Benim elim küçük ve terliyor o yüzden delikli mouse istiyorum bence işimi görür.

Hangisini alırsanız alın üzmez o yüzden keyfiniz ne istiyorsa onu alın.

Geri
Yukarı