HyperX PulseFire Haste iade edilebilir mi?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, Trendyol uzerinden HyperX PulseFire Haste satin aldim ve 13 Mart gunu teslim edildi. Mousedan memnunum fakat aklimda daha farkli bir mouse var. Iade edebilir miyim? Mousea zarar vermedim. Skatez'lerini degistirmedim ve fareye yapistirmak için yaninda gelen silikonumsu seyleri kullanmadim.

Mouseun altinda kazimak için bir yer var. Sanirim seri numarasi gibi bir şey yaziyor tam anlamadim. Altinda " Warrant Void If Removed" yaziyordu o yuzden kazimadim geldigi gibi duruyor yani. Iade edebilir miyim sizce? Kabul olur mu?

Ben de Glorious Model O almayı düşünüyorum. İstersen bir bak diyeceğim ama kesin bu mouse ile karşılaşmışsındır.
Wireless mi hocam yoksa normal mi? Normalden bahsediyorsaniz evet cok once gormustum ama Haste'nin kablosu daha iyi oldugu icin Haste tercih etmistim. Kablo paracord olunca cok hafif oluyor ama yine de Wireless denemek istiyorum acikcasi. Cunku daha once hic kullanmadim ve merak ediyorum gercekten nasil hic gecikme olmuyor vs. Wireless olarak zaten G Hero sensoru varken tercih edilmez.

Wireless mi hocam yoksa normal mi? Normalden bahsediyorsaniz evet cok once gormustum ama Haste'nin kablosu daha iyi oldugu icin Haste tercih etmistim. Kablo paracord olunca cok hafif oluyor ama yine de Wireless denemek istiyorum acikcasi. Cunku daha once hic kullanmadim ve merak ediyorum gercekten nasil hic gecikme olmuyor vs. Wireless olarak zaten G Hero sensoru varken tercih edilmez.
Kablosunun çok hafif olduğunu biliyorum. Yayıncı arkadaşımız Mirliva mouse'u en ufak ayrıntısına kadar incelemiş. Bir göz atın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı