HyperX Pulsefire Haste mouse tekerleği nereden bulunur?

xXenom

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. HyperX Pulsefire Haste mouse'a su döktüm ve orta tekerleği artık tam basmıyor. Yukarı ve aşağı kaydırırken problem yok. Tuşa sert basmayınca çoğu zaman algılamıyor. Garantiye göndermek istemiyorum çünkü Index Pc onarım yapmıyor. Zaten sonuçta benim hatam var. İstanbul'da yedek parça nereden bulup taktırabilirim? İnternette aradım ama alakalı hiçbir şey bulamadım.

Merhaba arkadaşlar. HyperX PulseFire haste fareye su döktüm ve orta tekerleği artık tam basmıyor. Yukarı ve aşağı kaydırırken problem yok. Tuşa sert basmayınca çoğu zaman algılamıyor. Garantiye göndermek istemiyorum çünkü ındex PC onarım yapmıyor. Zaten sonuçta benim hatam var. İstanbul'da yedek parça nereden bulup taktırabilirim? İnternette aradım ama alakalı hiçbir şey bulamadım.

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=kdacables&sid=bDhWTHlIdFJmaXlHRUtZQjBfMl9Nb3VzZSUyME9uYXIlQzQlQjFtJTIwdmUlMjBNb2RpZmlrYXN5b25fIA==#Mouse%20Onarım%20ve%20 Modifikasyon mouse onarımdan scroll encoder ve mouse Switch değişimini alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı