HyperX PulseFire Haste vs Razer DeathAdder V2 Mini

EfeBalboa

Hectopat
Elim biraz büyük. Bugün ikisinden birini alacağım. Kullanan arkadaşlar varsa sorunlarını ve deneyimlerini yazarlarsa sevinirim. Fingertip şeklinde tutuyorum.

Hocam size söylemiştim zaten hala neden konu açıyorsunuz bu konu hakkında DV2 Mini sizin elinizin ölçüsüne göre küçük bir mouse.

Senden izin mi aliniyor konu acmak icin mouse tavsiyeleri hakkinda? RJN rehberini yarim yamalak Turkce'ye cevirip her mouse tavsiyesi konusuna spamlemek nasil bir mantiktir.

Senden izin mi aliniyor konu acmak icin mouse tavsiyeleri hakkinda? RJN rehberini yarim yamalak Turkce'ye cevirip her mouse tavsiyesi konusuna spamlemek nasil bir mantiktir.
İnsanlar kararsız kalınca bende rehberlerime bakabileceklerini söylüyorum bu sayede insanlar kendilerine en uygun mouse'u bulabilirler bunun neyini yanlış buldun anlamadım.
Sonrasında yanlış mouse'u alınca tekrar benim gibi uğraşmamasını istediğim için böyle bir şey söyledim zaten çünkü aynı şeyleri bende yaşadım.

Geri
Yukarı