Razer DeathAdder V2 vs Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed vs HyperX PulseFire haste

Bütçe
1000₺

DeliKaplumbaga

Femtopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder v2, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed, HyperX PulseFire haste.

DeathAdder V2 ve DeathAdder V2 X HyperSpeed arasında çok büyük bir fiyat farkı yok özellik olarak fark yoksa benim için kablosuz daha iyi olur. Tutuş açısından claw tutuyorum ama inanın hiç fark edeceğini zannetmiyorum. Şimdiden önerileriniz ve fikirleriniz için teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder v2, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed, HyperX PulseFire haste.

DeathAdder V2 ve DeathAdder V2 X HyperSpeed arasında çok büyük bir fiyat farkı yok özellik olarak fark yoksa benim için kablosuz daha iyi olur. Tutuş açısından claw tutuyorum ama inanın hiç fark edeceğini zannetmiyorum. Şimdiden önerileriniz ve fikirleriniz için teşekkür ederim :)
Razer Deathadder V2 X HyperSpeed kullanıyorum, gerçekten aşırı memnunum ve pil problemim de yok şarjlı pil kullandığım için eğer sizin de pil probleminiz olmayacaksa kesinlikle alın.

DeathAdder V2 ile HyperSpeed arasında fark var tabi ki, o farkta arada olan kablosuz bağlantısından kaynaklanıyor. Yine kablosuz için değerleri normal. Haste'nin fiyatı birazcık fazla, 900 civarı gözüküyor. Media Markt üzerinde 700 liralara düşüyordu. Kablosuz + pil sorun değil ise, ekstra ergo modelde claw tutarım diyorsan HyperSpeed bakabilirsiniz.

DeathAdder V2, HyperX PulseFire Haste'den daha iyi. Daha alınası model.
Eğer ki pil derdi yoksa (elinde pili şarj edecek cihaz varsa) DeathAdder V2 X alınır. Eğer ki pili şarj edecek cihaz yoksa Pro modeline bak. Kablo ile şarj olan mouse alabilirsin.

Bu devirde artık pilli mouse mu kaldi? Ayrica Deathadder V2'lerin coatingi iyi degil. XM1r veya 2.el Model D Wireless, VGN Dragonfly alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı