HyperX PulseFire haste vs SS Prime mini

Eoj4n

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki arkadaş arasında kaldım.
PulseFire haste
40G.
450IPS.

SS Prime mini
50G.
450 IPS.

Değerler bu şekilde kararsız kaldım hangisi daha iyidir? Sizce.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX 480TL, SteelSeries 880TL. SteelSeries. HyperX kablolu SteelSeries wireless. İkiside birbirinden çok ayrı, bunun seçimini siz yapmalısınız. Kablosus mu kablolu mu, ucuz mu pahalı mı.

HyperX 480TL, SteelSeries 880TL. SteelSeries. HyperX kablolu SteelSeries wireless. İkiside birbirinden çok ayrı, bunun seçimini siz yapmalısınız. Kablosus mu kablolu mu, ucuz mu pahalı mı.
kablolusu ile kıyaslamalarımı yapıyorum

Prime mininin kablolusu da var 449 liraya.
itopyada 399 tl ye bulunuyor

kablolu ile kıyaslandığonda fiyat önemli değil hangisinin daha iyi olduğuna bağlı olarak alacağım

Kablolusu ile kıyaslamalarımı yapıyorum.

İtopya'da 399 TL'ye bulunuyor.

Kablolu ile kıyaslandığonda fiyat önemli değil hangisinin daha iyi olduğuna bağlı olarak alacağım.

İkisi de neredeyse aynı fiyatta özellikler de aynı bence hangisi hoşunuza gittiyse onu tercih edin.

Bu iki arkadaş arasında kaldım.
PulseFire haste
40G.
450IPS.

SS Prime mini
50G.
450 IPS.

Değerler bu şekilde kararsız kaldım hangisi daha iyidir? Sizce.
İkisi de güzel fare, delikli fare seviyorsanız haste derim ben. Hasteden yedek skatez ve griptape de çıkıyor.

İkisi de güzel fare, delikli fare seviyorsanız haste derim ben. Hasteden yedek skatez ve griptape de çıkıyor.
daha önce hiç delikli kullanmadım rival3 ve rival110 kullanmıştım switchleri optik sensörkleri falan kıyaslayınca hangisi iyi bilemiyorum o kadar bilgim yok o yüzden çok arada derede kaldım

İkisi de neredeyse aynı fiyatta özellikler de aynı bence hangisi hoşunuza gittiyse onu tercih edin.
switch veya optikleri kıyaslasak sizce

daha önce hiç delikli kullanmadım rival3 ve rival110 kullanmıştım switchleri optik sensörkleri falan kıyaslayınca hangisi iyi bilemiyorum o kadar bilgim yok o yüzden çok arada derede kaldım

switch veya optikleri kıyaslasak sizce
Optik switch daha iyi.

yanlış yazmışım switchler ve sensörler diyecektim 😅
Sensörler arasındaki fark az, hangisi elinize daha iyi olursa, hangisinin tasarımını beğeniyorsanız onu alın. Oyunda fark hissedilmez bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı