HyperX PulseFire Haste vs SteelSeries Prime FPS

ornitorenk

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PulseFire Haste almıştım. Şu an kapıdan iadeye döndürüp SS Prime FPS almayı düşünüyorum. Prime'ın Haste'den kötü olduğu yönleri yazar mısınız? Prime FPS'in sensör ve Switch olarak bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Ondan bu kararı aldım. Hazır ucuzken param cebimde kalsın diye düşündüm. Casual bir oyuncuyum sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yapmışsınız ama shape farkı göz ardı edilecek seviyede de değil açıkçası. Bambaşka fareler şekil olarak.

Prime ergo, Haste simetrik. Palm, claw tutuyorsanız ve eliniz büyükse Prime tercih edin.

İyi yapmışsınız ama shape farkı göz ardı edilecek seviyede de değil açıkçası. Bambaşka fareler şekil olarak.

Prime ergo, Haste simetrik. Palm, claw tutuyorsanız ve eliniz büyükse Prime tercih edin.
Claw tutuyorum elim orta, sıkıntı çıkmaz fareye ayak uydururum ya.

Switch sensör vs olarak hasteden geri olan bi kısmı yok değil mi? Forumda okuduklarımdan öyle anladım ben.

Geri kalır yani yok, hatta kağıt üstünde fazlası var ama switche sensöre bu kadar takılmayın, asıl belirleyici unsurlar değil çünkü bu karşılaştırmada.

Malzeme kalitesine vesaire bakılmalı. Prime malzeme kalitesi konusunda üzmeyecek bir modeldir.

Claw tutuyorum elim orta, sıkıntı çıkmaz fareye ayak uydururum ya.

Gerçekler çok da öyle olmuyor, eliniz orta ama ölçüsü nedir? Prime küçük bir fare değil çünkü, parmaklarınız düğmelere yetişmeyebilir. Yanlış tercih yapmayın param cebimde kalacak diye.

Geri kalır yani yok, hatta kağıt üstünde fazlası var ama switche sensöre bu kadar takılmayın, asıl belirleyici unsurlar değil çünkü bu karşılaştırmada.

Malzeme kalitesine vesaire bakılmalı. Prime malzeme kalitesi konusunda üzmeyecek bir modeldir.

Gerçekler çok da öyle olmuyor, eliniz orta ama ölçüsü nedir? Prime küçük bir fare değil çünkü. Yanlış tercih yapmayın param cebimde kalacak diye.
18 cme 10 cm elim. Boyutlarından vs. az çok haberim var zaten teşekkür ederim.

Bir de bu nays kartla daha uygun olur vs diye mesajlar vardı nays karttaki kampanya nedir biliyo musunuz? Şimdi indirsem direkt yararlanabilir miyim?

Peki, zannettiğim kadar büyük sorun yokmuş ortada.

Nays Trendyol, n11, Hepsiburada gibi sitelerden Nays sanal kart ile alışveriş yapıldığı zaman 1-2 gün içinde %15 geri ödeme veriyor, böylece alacağınız ürün size daha ucuza geliyor.

Kampanyaya katılmak için Nays uygulamasını indirip alışverişi sanal kartla gerçekleştirmeniz yeterli, yapmanız gereken ekstra bir şey yok. Bir de, 18 yaşının altındaysanız veli izni almanız lazım. İzinsiz kayıt olunmuyor sisteme.

Peki, zannettiğim kadar büyük sorun yokmuş ortada.

Nays Trendyol, n11, Hepsiburada gibi sitelerden Nays sanal kart ile alışveriş yapıldığı zaman 1-2 gün içinde %15 geri ödeme veriyor, böylece alacağınız ürün size daha ucuza geliyor.

Kampanyaya katılmak için Nays uygulamasını indirip alışverişi sanal kartla gerçekleştirmeniz yeterli, yapmanız gereken ekstra bir şey yok. Bir de, 18 yaşının altındaysanız veli izni almanız lazım. İzinsiz kayıt olunmuyor sisteme.
Peki Prime'ın kablosu ne kadar esnek, Haste kadar değildir fakat üzmez değil mi, taş gibi kablo da olmasın.

Taş gibi değildir tabii, parakord kabloyla geliyor Prime.

Açıkçası Haste - Prime kablo karşılaştırması yapamam, iki fareyi de canlı olarak test etmedim ama parakord yapıdaki kablonun hareket kabiliyeti konusunda sınıfta kalacağını düşünmüyorum. RTINGS incelemesinde de hiç de öyle taş gibi durmuyor yani.

Taş gibi değildir tabii, parakord kabloyla geliyor Prime.

Açıkçası Haste - Prime kablo karşılaştırması yapamam, iki fareyi de canlı olarak test etmedim ama parakord yapıdaki kablonun hareket kabiliyeti konusunda sınıfta kalacağını düşünmüyorum. RTINGS incelemesinde de hiç öyle taş gibi de durmuyor yani.
Ya vatan bilgisayar satıcısından alacaktım fareyi sepete ekledim 5 dakika başka şeylere bakıyordum stok bitmiş. Sonra gittim
1701121450916.png
Teknosa'dan sipariş verdim, yorumu yok diye içim rahat etmedi. İptal için talep gönderdim acaba ne zaman para iadesi yapılır, daha ürün depodan bile çıkmadığı için cevap geldiği anda yapılıyor değil mi?
1701121515185.png

Param döndüğünde MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum.

Yani, benim iadem bu durumda anında yatmıştı Papara hesabıma ama farklı banka hesaplarına ne kadar sürede yansır bir fikrim yok.

Bu kadar zahmete girmenize de pek gerek yoktu. Teknosa, MM, Vatan bunlar üzmez genellikle.

Geri
Yukarı