HyperX PulseFire Raid alınır mı?

noctua

Kilopat
Programlanabilir tuş ihtiyacım fazla olduğundan bu fareyi almayı düşünüyorum fakat tam karar veremedim. Bu aşamada bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan fikir ve tavsiye rica ediyorum. Linkteki farelerden hangisi tercih edilmeli (MMO, CS:GO, Blender için) yardımcı olabilirseniz sevinirim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kullanmadım ama HyperX PulseFire haste kullanıyorum yazılımı, kablosu, hızı falan çok iyi memnunum.

RAID aldım ben de, gelsin bakalım nasılmış.
Bu arada haste ile RAID aynı mı bilmiyorum ama farenin alt tarafındaki kısımların (skatez deniyordu sanırım) zamanla aşındığından, piyasada yedeklerinin de satılmadığı için farenin zamanla çöp olduğundan dem vurulmuştu birkaç yerde. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz, aşınıp kullanıma olumsuz etki teşkil edecek bir durum yaşadınız mı?

RAID aldım ben de, gelsin bakalım nasılmış.
Bu arada haste ile RAID aynı mı bilmiyorum ama farenin alt tarafındaki kısımların (skatez deniyordu sanırım) zamanla aşındığından, piyasada yedeklerinin de satılmadığı için farenin zamanla çöp olduğundan dem vurulmuştu birkaç yerde. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz, aşınıp kullanıma olumsuz etki teşkil edecek bir durum yaşadınız mı?

Hocam skatez bütün farelerde aşınıyor ama PulseFire Haste'nin kutusundan kavrama bandı ve yedek skatezler çıkıyor ürünü 2 haftadır kullanıyorum.

Hocam skatez bütün farelerde aşınıyor ama PulseFire Haste'nin kutusundan kavrama bandı ve yedek skatezler çıkıyor ürünü 2 haftadır kullanıyorum.

Benim şimdi kullandığım mouse metal ayaklı olduğu için öyle bir sorun yaşamadım ama RAID'in de yedek gelseymiş yine sorun etmezdim. Neyse, bakalım aşınınca ne yaparız artık...

Siz de güle güle kullanın farenizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fareden memnun musunuz?

Ayaklarına bir türlü alışamadığımdan önceki faremin metal ayaklarını buna taktım fakat metal ayağa alışık olmayan birisi için aynı rahatsızlığı vermez diye düşündüğümden bunu eksi olarak yazmıyorum. Öte yandan farenin sol tık'ı biraz gevşedi gibi şimdiden. Belki bana gelen ürünle ilgilidir belki de kroniktir, emin değilim. Onun dışında gayet memnunum. Özellikle tuş atamaları ile kazandırdığı kullanım kolaylığı çok işime yarıyor (en uçtaki tuş hariç).

Yeni konular

Geri
Yukarı