HyperX PulseFire surge alınır mı?

Bütçe
350

XintrA

Hectopat
Yer
Nederland/Amsterdam
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar dün bir anlık kararla bu fareyi Hepsiburada'dan 327 TL'ye satın aldım, sizce pişman olur muyum? Daha uyguna çok daha iyi alternatifleri var mıdır? Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Genel olarak FPS oyunları oynuyorum. Ms ve sensör benim için önemli, elim orta-büyük arası. Bu arada yayıncılardan vs. görerek almadım, alma nedenim sensörü ve ışıklandırması oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin modeli bilmiyorum ama kendi faremden oldukça memnunum. FPS için kesinlikle öneririm. Şu ana kadar memnun olmadığım bir şey yok. Fakat PulseFire Raid modeline de bak bence. Hem ergonomik hem de tuş sayısı yönünden daha mantıklı. Bunun dışında aynı sensörü kullanıyorlar.
Dostum surge tercih etme sebebim simetrik ve küçük olması. O yüzden diğer modellere çok bakmadım. Gerçekten fark hissettiriyorsa amazon üzerinden alacağım. Önceden deathadder V2 kullanıyordum fakat büyüklüğü bakımından rahatsızdım. Ama güzel mouse'tu. Çokta ağır mouse kullanmak istemiyorum. Ağır mı peki mouse ?

Dostum surge tercih etme sebebim simetrik ve küçük olması. O yüzden diğer modellere çok bakmadım. Gerçekten fark hissettiriyorsa Amazon üzerinden alacağım. Önceden DeathAdder V2 kullanıyordum fakat büyüklüğü bakımından rahatsızdım. Ama güzel Mouse'tu. Çok da ağır mouse kullanmak istemiyorum. Ağır mı peki mouse?

Yani göreceli olarak değişir, bana göre hafif. 100gr yazıyor özelliklerinde. Ben düşük hassasiyet ayarları ile rahatlıkla kontrol edebiliyorum.

Dostum şuan ki fiyatıyla amazondan 480 tl ye aldım. Umarım gereksiz bir harcama olmamıştır. Umarım bu fiyata daha iyisi yoktur :D Olmadı iade ederim gereksiz pahalıysa.

Dostum sence biraz fazla mı pahalı bu mouse için ? 3 ay kadar öncesine 300 liradan satılan mouse'u 500'tl ye yakın almak biraz üzdü açıkcası beni :/

Dostum sence biraz fazla mı pahalı bu mouse için? 3 ay kadar öncesine 300 liradan satılan fareyi 500'TL'ye yakın almak biraz üzdü açıkcası beni :/

Kanka bu mouse için değil de genel bir fiyat artışı söz konusu. Açıkçası çok üzücü bir durum. Ama elimizden bir şey gelmiyor maalesef :(

Dostum dün aldığım mosue bugün çalışmıyor. Her şeyi denedim olmadı. Sağ tık sol tık çalışıyor sensör yok. İade başlattım şimdi. Zaten bi garipti mouse hoşuma gitmedi açıkcası sensörü. Bunun yerine başka ne tercih edebilirim dostum ?

Dostum sence biraz fazla mı pahalı bu mouse için? 3 ay kadar öncesine 300 liradan satılan fareyi 500'TL'ye yakın almak biraz üzdü açıkcası beni :/

Kanka bu mouse için değil de genel bir fiyat artışı söz konusu. Açıkçası çok üzücü bir durum.

Dostum dün aldığım mosue bugün çalışmıyor. Her şeyi denedim olmadı. Sağ tık sol tık çalışıyor sensör yok. İade başlattım şimdi. Zaten bir garipti mouse hoşuma gitmedi açıkcası sensörü. Bunun yerine başka ne tercih edebilirim dostum?

Sensör yok derken altındaki ışıktan mı bahsediyorsun?
Bunun dışında razer viper mini modeli var, şuan ki fiyatını pek bilmiyorum ama hyperx fareyi aldığımda yakın fiyattaydı.

İmleç hareket etmiyor dostum ya. Her şeyi denedim olmadı. İade başlattım. Kafayı patlatmak üzereyim. Şuan g402 kullanıyorum 6 yıllık mouse taş gibi. Sorunu yok ama başka mouse geçmek istiyorum. Önerin var mıdır ? Sensei ten felan düşünüyorum ya da g305 felan

Yeni konular

Geri
Yukarı