Hyperx Quadcast vs Rode NT USB

aykanwestbrook

Centipat
Bu iki mikrofon arasında kaldım. Rode NT USB hala daha birçok yayıncı/youtuber tarafından kullanılıyor. HyperX Quadcast ise yeni çıkmış bir mikrofon. Sizce hangi mikrofonu almalıyım? CS:GO yayınları ağırlıklı olmak üzere yayın açacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 500 TL daha bütçeniz varsa Blue İcicle XLR=>USB ve Rode procaster alın. Emin olun bu iki mikrofondan çok daha iyi olur. Eğer 500 TL daha arttıramazsanız, NT USB ses kalitesi olarak quadcast'ten bariz olarak çok daha iyi.

İkisi de oldukça başarılı mikrofonlar. Ayrıca Hyperx Quadcast kullanan bir çok yayıncı biliyorum. Ve yayınlarını izlediğim kadarıyla da çok başarılı buldum ben. Ayrıca Blue Yeti'ye de bakın derim. Ben HyperX Quadcast alırdım.

Her ikisi de çok iyi mikrofonlar fakat Rode NT-USB stüdyo kaydı konusunda aşırı iyi olmasının yanında HyperX Quadcast'dan her konuda 1 tık daha iyi, paran varsa kesinlikle Rode NT-USB al paran yoksa HyperX Quadcast alabilirsin aşırı büyük fark yok aralarında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı