Elektronik HyperX ürünlerinde indirim

Kulaklık sadece konsollarda mı çalışıyor yoksa bilgisayarda da kullanım mevcut mu?
Bilgisayarda kullanımı mevcutmuş evet ama tek 3.5mm jack girişi istiyor, ekstra dönüştürücü almak gerekebilir.

Bu kulaklığı önerir misiniz almayı düşünüyorum da.
Ben kullanıyorum hatta geçen indirimlerde almıştım. PC'de kullanıyorum.

-Oldukça rahat ve hafif bir kulaklık, malzeme kalitesi fena değil ama çok esnek te sayılmaz.

-Kulak ve kafa bandı pedleri kumaş malzeme, kafa üstü kulaklığa alışkın olmamama rağmen hiç rahatsız etmedi.

-Xbox versiyon olduğu için, kutu içinden Y dönüştürücü kablo çıkmıyor. PC'de mikrofonu kullanmak için ekstra kablo almalısınız. Konsolda kullanacaksanız gerek yok.

-Mikrofonu hiç denemedim ihtiyacım olmadığı için o yüzden bilgi veremiyorum ama fena değil diyorlar incelemeleri var.

-Ses kalitesi iyi gayet, bas çok yok tadında, dip ses hiç yok, ses yüksekliği biraz düşük ama bana yeterli geldi. Kendi ses ayarını en sona kadar getirince güzel ses aldım.

-7.1 ses var ama ben hiç kullanmadım. İhtiyaç duymuyorum stereo yeterli benim için zaten Hikayeli oyun oynuyorum, online rekabetçi değil.

-Yaklaşık 3 saat oyun oynarken kullandım, terletme biraz oldu bunun dışında sorun yoktu.
Kısacası bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. İhtiyacı olana öneririm zaten beğenmezseniz amazon olduğu için kolay iade edebilirsiniz.

@Emirhan Ülker

Ben kullanıyorum hatta geçen indirimlerde almıştım. PC'de kullanıyorum.

-Oldukça rahat ve hafif bir kulaklık, malzeme kalitesi fena değil ama çok esnek te sayılmaz.

-Kulak ve kafa bandı pedleri kumaş malzeme, kafa üstü kulaklığa alışkın olmamama rağmen hiç rahatsız etmedi.

-Xbox versiyon olduğu için, kutu içinden y dönüştürücü kablo çıkmıyor. PC'de mikrofonu kullanmak için ekstra kablo almalısınız. Konsolda kullanacaksanız gerek yok.

-Mikrofonu hiç denemedim ihtiyacım olmadığı için o yüzden bilgi veremiyorum ama fena değil diyorlar incelemeleri var.

-Ses kalitesi iyi gayet, bas çok yok tadında, dip ses hiç yok, ses yüksekliği biraz düşük ama bana yeterli geldi. Kendi ses ayarını en sona kadar getirince güzel ses aldım.

-7.1 ses var ama ben hiç kullanmadım. İhtiyaç duymuyorum stereo yeterli benim için zaten hikayeli oyun oynuyorum, Online rekabetçi değil.

-Yaklaşık 3 saat oyun oynarken kullandım, terletme biraz oldu bunun dışında sorun yoktu.
Kısacası bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. İhtiyacı olana öneririm zaten beğenmezseniz Amazon olduğu için kolay iade edebilirsiniz.

@Emirhan Ülker

Alıp denedikten sonra iade edebilir miyim?
Bir de benim laptopumda tek jak girişi var yine de kullanamaz mıyım dönüştürücü olmadan.

Alıp denedikten sonra iade edebilir miyim?
Bir de benim laptopumda tek jak girişi var yine de kullanamaz mıyım dönüştürücü olmadan.
Evet Amazon iade konusunda sıkıntı çıkartmıyor 14 gün koşulsuz şartsız iade oluyor.
Tek jak girişi varsa büyük ihtimal hem mikrofon hem kulaklık sesini alırsınız, dönüştürücüye ihtiyaç olmaz. Benim dediğim bazı PC'ler iki ayrı jak girişi oluyor onlarda lazım dönüştürücü.

Geri
Yukarı